[PC] The Walking Dead: A New Frontier

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Adadid
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2017, o 09:31
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Adadid » 14 sie 2017, o 09:25

cześć, ktoś może wie czy jak pobiorę sobie teraz ze steam The Walking Dead: A New Frontier to automatycznie pobierze mi do niej save z The Walking Dead: Season Two ze steam cloud? (odinstalowałem jakiś czas temu)
czy bede zmuszony pobrać The Walking Dead: Season Two jeszcze raz i czekać na synchronizacje z steam cloud?
Hej!
Nie będziesz musiał instalować drugiego sezonu. :)

pavvel42
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2017, o 08:37

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: pavvel42 » 14 sie 2017, o 09:51

cześć, ktoś może wie czy jak pobiorę sobie teraz ze steam The Walking Dead: A New Frontier to automatycznie pobierze mi do niej save z The Walking Dead: Season Two ze steam cloud? (odinstalowałem jakiś czas temu)
czy bede zmuszony pobrać The Walking Dead: Season Two jeszcze raz i czekać na synchronizacje z steam cloud?
Hej!
Nie będziesz musiał instalować drugiego sezonu. :)
tzn chciałbym kontynuować ten save który mam od pierwszej części , a nie zaczynać od nowa

Filipmeister
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2017, o 10:42

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Filipmeister » 14 sie 2017, o 10:45

cześć, ktoś może wie czy jak pobiorę sobie teraz ze steam The Walking Dead: A New Frontier to automatycznie pobierze mi do niej save z The Walking Dead: Season Two ze steam cloud? (odinstalowałem jakiś czas temu)
czy bede zmuszony pobrać The Walking Dead: Season Two jeszcze raz i czekać na synchronizacje z steam cloud?
Niestety, będziesz musiał pobrać 2 sezon, i odpalić go na chwilę, żeby gra pobrała ten save na komputer, inaczej gra go nie wykryje i zostanie Ci tylko odpowiedzieć na te pytania.

Tulev
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2017, o 15:39

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Tulev » 15 sie 2017, o 15:42

Widzę, że jest już spolszczenie do V sezonu, ale u mnie niestety nie działa... napisy w V sezonie nadal po angielsku :<
Podobnego problemu nie było z poprzednimi 4 sezonami, ani z żadną z poprzednich gier TWD.

Szklanka
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2016, o 20:17

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Szklanka » 15 sie 2017, o 15:47

U mnie też problem jak wyżej...
btw. Dzięki, że zrobiliście już V ! :D

Hebata
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017, o 20:02

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Hebata » 15 sie 2017, o 16:14

U mnie też nie działa :(

Jeff73
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2017, o 14:36

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Jeff73 » 15 sie 2017, o 16:28

Kicha, nie działa V-ka.

JanekZ
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2011, o 20:26

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: JanekZ » 15 sie 2017, o 19:10

Widzę, że jest już spolszczenie do V sezonu, ale u mnie niestety nie działa... napisy w V sezonie nadal po angielsku :<
Podobnego problemu nie było z poprzednimi 4 sezonami, ani z żadną z poprzednich gier TWD.
Informację o aktualizacji wpisano, ale nie podmieniono starego pliku na nowy. Plik, który ściągamy klikając "POBIERZ" to stary plik za spolszczeniem odcinków I - IV.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: dudo66 » 15 sie 2017, o 19:46

W takim razie proszę twórców o podmianę pliku do pobrania na nowy.

Tulev
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2017, o 15:39

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Tulev » 15 sie 2017, o 19:48

Na stronie do pobrania widnieje informacja o aktualizacji 15 sierpnia, więc założyłem, że plik już jest zaktualizowny...


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości