[PC] Final Fantasy XV

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
JonSnow
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:13

Re: [PC] Final Fantasy XV

Postautor: JonSnow » 4 lut 2019, o 09:35

Właśnie zainstalowałem, odpaliłem grę i po prostu wow. Przyznam szczerze, że nawet nie wiedziałem że takowy projekt powstawał, jakoś mi umknął, może dlatego że grę niedawno co kupiłem i jeszcze nawet porządnie jej nie ruszyłem, ale to nawet i lepiej bo teraz będę mógł zagrać w rodzimym języku. Jedyne co mogę zrobić to podziękować ekipie odpowiedzialnej za spolszczenie, kawał dobrej roboty. ;)

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XV

Postautor: Robin » 12 maja 2019, o 15:02

Właśnie wydaliśmy kolejną wersję spolszczenia, już z tłumaczeniem Epizodu Ardyn.
http://www.balamb.pl/skladnica-download ... _balamb.7z
Tym samym ogłaszamy koniec pracy nad tym projektem ;)
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

DigitalManPL
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2019, o 14:30

Re: [PC] Final Fantasy XV

Postautor: DigitalManPL » 25 mar 2020, o 14:43

Witam

Panowie i Panie

Ktoś z Was próbował we własnym zakresie ugryźć to spolszczenie z wersją z GamePass-a na PC??

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XV

Postautor: Robin » 25 mar 2020, o 20:36

Jeśli GamePass korzysta z wersji z Microsoft Store, z tymi samymi zabezpieczeniami, to nawet nie ma co próbować. Wiem, że komuś się udało na czymś podobnym od Nvidii zainstalować.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości