[PC] DELTARUNE

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
goSciu
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2018, o 23:29

[PC] DELTARUNE

Postautor: goSciu » 1 lis 2019, o 15:38

Hej!

Wczoraj swoją pierwszą rocznicę obchodziło DELTARUNE (a raczej jego pierwszy rozdział). Z tej okazji ostatecznie opublikować spolszczenie do gry, które juz spory czas leżało nieruchomo na moim dysku.

Co to jest DELTARUNE?

DELTARUNE to nowy RPG od Toby'ego Foxa, twórcy UNDERTALE. Fabuła osadzona jest w alternatywnym uniwersum UNDERTALE, gdzie wojna między ludźmi a potworami najprawdopodobniej nigdy się nie wydarzyła. Kris, główny bohater, razem ze znajomą ze szkoły odkrywają podziemne Królestwo Mroku. Jego władca chce zaburzyć równowagę Światła i Mroku, a nasi bohaterowie muszą temu zapobiec.

Spolszczenie

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Spolszczenie jest w 100% gotowe, aczkolwiek mogą w nim występować błędy z powodu nikłej ilości testowania (o czym mowa później).
Google Drive - https://drive.google.com/file/d/1-wEVMe ... sp=sharing

Czemu dopiero teraz?

Tłumaczenie do DELTARUNE było tworzone niemal od samej premiery przeze mnie i użytkownika XDgierman oraz miało być testowane przez mpdg. Obaj mieliśmy napięte grafiki i w pewnym momencie ja miałem już ukończoną moją część tłumaczenia, a XDg był mocno w tyle. Pozwolił mi jeszcze zrobić parę linijek, resztę miał zrobić sam. Od tamtej pory, ani od niego ani od mpdg nie było żadnego odzewu i koniec końców całe tłumaczenie ukończyłem sam w okolicach grudnia 2018r.. Nie wstawiałem go właśnie z tego względu i po to, by nie wyglądać na egoistę, który sam robi wszystko. Jedyne testy przeprowadzały osoby, które do mnie napisały PMy. Nie mam nikomu nic za złe, ale szkoda, że to tak wyszło.

Dalsze plany

Na pewno zabiorę się za spolszczenie pełnej gry, gdy tylko ona wyjdzie. Poza nią, nie mam na razie planów, ani czasu na tłumaczenie innych rzeczy, ale może jeszcze dam znać.

To na tyle!

Dzięki wszystkim za bycie tutaj! Bawcie się dobrze przy ponownej rozgrywce w DELTARUNE!
Przeciętny goSciu.

Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości