[PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

[PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: ikskoks » 16 kwie 2020, o 22:47


Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: patrxgt » 17 kwie 2020, o 14:31

Jakieś plany, co do portowania spolszczenia na Wii oraz PS2?

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: ikskoks » 17 kwie 2020, o 15:21

Raczej nie. Wii nie mam, a wersja gry na PS2 nie chciała ze mną współpracować. ;)

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: patrxgt » 18 kwie 2020, o 13:02

Ale po co ci Wii? Przecież jest bardzo dobry emulator, który od dawna emuluje tą grę w pełnej prędkości i tylko z okazjonalnymi błędami.

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: Qamok » 1 maja 2020, o 15:30

Jest jakaś szansa na Wii, to zdecydowanie najlepsza, najładniejsza i najciekawsza wersja ze względu na sterowanie. Wiem, że powstało spolszczenie new super mario bros na wii, więc chyba da się jakoś dobrać do plików.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: ikskoks » 1 maja 2020, o 15:39

Jest jakaś szansa na Wii, to zdecydowanie najlepsza, najładniejsza i najciekawsza wersja ze względu na sterowanie. Wiem, że powstało spolszczenie new super mario bros na wii, więc chyba da się jakoś dobrać do plików.
Może kiedyś. Na razie nie planuję takiego portu. Mam teraz inny projekt na głowie.

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: Zacksu22 » 25 maja 2020, o 12:21



Co to ma być za spolszczenie, co tam być za spolszczenie które uszkadza zapis gry? Ja się pytam. Testował ktoś to w ogóle przed wypuszczenuem do sieci?
Sprawa wygląda tak. Włączam sobie grę, poprawnie spatchowaną według instrukcji. Wersja USA z dobrego źródła.
Tworzę nowy profil o dowolnej nazwie. Zapisuje go. Wchodzę w opcje by włączyć napisy. Cofam, daję zapisz. I wyskakuje błąd dostępna karta pamięci nie zawiera twojego profilu gry. Proszę włożyć kartę pamięci zawierającą dane twojego profilu. Zrestartowałem grę sprawdzić może jakiś błąd, ale nie. Na ekranie wyboru profilu mam błąd wczytywanie nie powiodło się. Błąd.
To są jakieś jaja czy co?
Testowałem na najnowszej wersji emulatora PPSSPP 1.9.4 wersja Android na opengl jak i vulkan.
Nie mam realnego hardware psp żeby sprawdzić czy tam działa. Ale podejrzewam że będzie to samo.
Dziwne, nawet bardzo bo na telefonie żadna gra z psp do tej pory problemów nie robiła. I ukończyłem bez problemu którąś cześć God of War z również dogranym spolszczeniem.

Dziękuję za takie pseudo spolszczenie. Dobrze ze znam Angielski, narobiłem sobie chęci by znowu ukończyć tego Silent Hill. To będę miał co robić.

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: Zacksu22 » 25 maja 2020, o 12:23

Da się tu jakoś wysłać screeny? To chętnie podeślę te które zrobiłem podczas próby normalnego uruchomienia tego tytułu.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: ikskoks » 25 maja 2020, o 13:05

Co to ma być za spolszczenie, co tam być za spolszczenie które uszkadza zapis gry? Ja się pytam. Testował ktoś to w ogóle przed wypuszczenuem do sieci?
Hej, testowałem spolszczenie na emulatorze i na konsoli PSP. Ani razu nie doświadczyłem takich błędów, które opisujesz.
Możesz zgłosić problem tutaj --> https://ikskoks.pl/zglos-blad/

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [PSP] Silent Hill: Shattered Memories

Postautor: Zacksu22 » 25 maja 2020, o 19:21

Co to ma być za spolszczenie, co tam być za spolszczenie które uszkadza zapis gry? Ja się pytam. Testował ktoś to w ogóle przed wypuszczenuem do sieci?
Hej, testowałem spolszczenie na emulatorze i na konsoli PSP. Ani razu nie doświadczyłem takich błędów, które opisujesz.
Możesz zgłosić problem tutaj --> https://ikskoks.pl/zglos-blad/
Bardzo dziwne jest co Pan pisze. Tymbardziej że plik ISO gry zgadza się z tym który wymieniony jest w instrukcji instalacji tego spolszczenia.
Załączniki
Screenshot_20200525-131002.png
2
Screenshot_20200525-130654.png
1


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości