[PC] Resident Evil Village

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Milosz2PL
Posty: 9
Rejestracja: 8 maja 2021, o 15:06

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Milosz2PL » 8 maja 2021, o 15:06

Dacie mi jak dostac sie do pliku txt? To dla mnie ważne

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: maron97 » 8 maja 2021, o 15:28

maron97 robisz spolszczenie do Resident evil 0? to by była cudowan wiadomość :) a do resident evil remake tezz? :D
Taki był plan, ale niestety czasu nie ma, a niektórzy ciągle przypominają nam o Quantum Break, a niektórzy się chyba obrazili za jego brak. Dlatego nic o tym nie pisałem, bo dla niektórych napisanie to jak deklaracja, że człowiek rzyci wszystko i będzie spolszczenie gotowe za tydzień lub dwa.

Awatar użytkownika
pikusp
Posty: 5
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 11:48

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: pikusp » 8 maja 2021, o 19:51

maron97 robisz spolszczenie do Resident evil 0? to by była cudowan wiadomość :) a do resident evil remake tezz? :D
Taki był plan, ale niestety czasu nie ma, a niektórzy ciągle przypominają nam o Quantum Break, a niektórzy się chyba obrazili za jego brak. Dlatego nic o tym nie pisałem, bo dla niektórych napisanie to jak deklaracja, że człowiek rzyci wszystko i będzie spolszczenie gotowe za tydzień lub dwa.
Gdzies kiedys widzialem informacje, ze wlasnie tworzy sie spolszczenie do QB. To jest swietna wiadomosc, nie poganiam ani nic,jak sie ukaze to wtedy ogram- swietna robote robisz :) rob pomalu, po swojemu, bez pospiechu, nie zwracaj uwagi na innych - i tak pobiora spolszczenie i tak :P

dawidezzo
Posty: 9
Rejestracja: 9 maja 2021, o 12:40

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: dawidezzo » 9 maja 2021, o 12:48

Taki kaftan czy corle już w większości odcinków nagrali i w większości napisy do filmów są pl
Jeśli ktoś zgodziłby się pomóc to moim zdaniem nikt inny jak fan Residenta innym fanom ;) Może więc warto zagadać do prowadzącego kanał Resident Evil PL, też nagrywa z polskimi napisami gameplay'e z Village.

https://youtu.be/WcmX6eczkOg

PaZZi
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2021, o 16:12

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: PaZZi » 9 maja 2021, o 13:33

Taki kaftan czy corle już w większości odcinków nagrali i w większości napisy do filmów są pl
Jeśli ktoś zgodziłby się pomóc to moim zdaniem nikt inny jak fan Residenta innym fanom ;) Może więc warto zagadać do prowadzącego kanał Resident Evil PL, też nagrywa z polskimi napisami gameplay'e z Village.

https://youtu.be/WcmX6eczkOg
Ale co On może pomóc, najwyżej jako tłumacz z angielskiego na polski wysłać napisy w txt, ja tyle razy tłumaczę i nikt nie chce mi odpisać dajcie jakim programem się obsługujecie do tłumaczenia, jaki plik jest współpracujący z napisami, szukałem w folderze na steamie nie ma folderu z plikami txt, ale zapewne ma inne zabezpieczenia aby wyciągnąć napisy z pliku, Ja z chęcią pomogę, ale serio jak mam pomóż jeśli nie wiem jakim programem się posługujecie.

bax001
Posty: 126
Rejestracja: 3 sty 2021, o 20:49

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: bax001 » 9 maja 2021, o 13:54

Napisz do autora tematu, czy potrzebuje pomocy i on ci udostepni materialy do tlumaczenia jesli bedzie potrzebowal.

Awatar użytkownika
hydefromt70s
Posty: 75
Rejestracja: 7 paź 2012, o 22:33

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: hydefromt70s » 9 maja 2021, o 13:56

Napisz do autora tematu, czy potrzebuje pomocy i on ci udostepni materialy do tlumaczenia jesli bedzie potrzebowal.
Rozmawiałem z autorem tłumaczenia i z tego, co wiem, ma już swoją grupę ludzi i nie potrzebują pomocy.

vodkawithcola
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2021, o 09:51

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: vodkawithcola » 10 maja 2021, o 09:54

Hej,
Generalnie jeśli potrzebujecie pomocy w tłumaczeniu jestem chętny do pomocy. Aktualnie uczę się angielskiego na poziomie B2 (3 klasa technikum) ale nie mam problemu z zrozumieniem całej fabuły RE8 i chętnie pomogę przy projekcie!

Awatar użytkownika
filu23
Posty: 105
Rejestracja: 14 sie 2011, o 19:13

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: filu23 » 10 maja 2021, o 17:12

Ale co On może pomóc, najwyżej jako tłumacz z angielskiego na polski wysłać napisy w txt, ja tyle razy tłumaczę i nikt nie chce mi odpisać dajcie jakim programem się obsługujecie do tłumaczenia, jaki plik jest współpracujący z napisami, szukałem w folderze na steamie nie ma folderu z plikami txt, ale zapewne ma inne zabezpieczenia aby wyciągnąć napisy z pliku, Ja z chęcią pomogę, ale serio jak mam pomóż jeśli nie wiem jakim programem się posługujecie.
REtool i re8_pak_names_release.list

Kyry
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021, o 09:51

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Kyry » 12 maja 2021, o 09:53

Cześć,
Czy coś wiadomo kiedy Spolszczenie będzie dostępne ? ;-) @Viuys


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości