[PC] UFO: Enemy Unknown

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
nekhomanta
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2010, o 01:38

[PC] UFO: Enemy Unknown

Postautor: nekhomanta » 28 mar 2010, o 01:55

Witam. Wieki temu przetłumaczyłem tą grę. Ostatnio przypomniała mi się i zacząłem znowu w nią grać, więc dokończyłem tłumaczenie. W poprzednim nie ruszałem bitmapy z głównego ekranu gry - jedyna grafika wymagająca ręcznego tłumaczenia. Może jeszcze ktoś w to gra :)

Tłumaczenie można ściągnąć ze strony: link usunięty przez administratora, strona zawierała warez - MC
ufo_pl.zip
(462.1 KiB) Pobrany 640 razy
Tłumaczenie amatorskie wykonane chyba 15 lat temu, bez korekty itp. Użyłem czcionek z oficjalnej polskiej wersji UFO: Terror From The Deep. UFO: EU "prawie" dobrze je interpretuje. Czasami robi niepotrzebny odstęp po polskich znakach w większej wersji czcionki.
Specjalnie do tego tłumaczenia napisałem edytor tekstowy działający w DOSie obsługujący słowniki :)

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PC] UFO: Enemy Unknown

Postautor: ffgriever » 28 mar 2010, o 10:45

403, sprawdź htaccess ;).

Edit:
Ok, zdaje się, że wyrzuca 403 dla wszytkiego, co nie ma za referrera nekhomanta.host.sk. Po wejściu ze stronki jest ok. Skieruj więc linka do strony z downloadami, albo wyedytuj tego htaccessa (ewentualnie daj allow dla tego konkretnego pliku ;) ).

nekhomanta
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2010, o 01:38

Re: [PC] UFO: Enemy Unknown

Postautor: nekhomanta » 28 mar 2010, o 14:18

Rzeczywiście. Dawno nie aktualizowałem tej strony, więc nie zauważyłem. Poprawione na link do samej strony zamiast do pliku.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] UFO: Enemy Unknown

Postautor: Manuel Czaszka » 29 mar 2010, o 19:29

Strona zawierała nielegalną treść (prócz Twojego autorskiego spolszczenia, znalazłem na niej pliki wyciągnięte ze sklepowych polskich wersji). W załączniku dodaje tylko Twoje spolszczenie dla zainteresowanych (projektu gratuluje), a Ciebie proszę o zapoznanie się z regulaminem.
ufo_pl.zip
(462.1 KiB) Pobrany 807 razy
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

nekhomanta
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2010, o 01:38

Re: [PC] UFO: Enemy Unknown

Postautor: nekhomanta » 30 mar 2010, o 02:10

Ok

Kalinkus
Posty: 43
Rejestracja: 6 cze 2017, o 13:34

Re: [PC] UFO: Enemy Unknown

Postautor: Kalinkus » 11 kwie 2018, o 21:49

MUZYKI BRAK


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości