[PC] Sam & Max: Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Zagadka » 14 wrz 2021, o 22:36

Cześć Zagadka, czy po zakończeniu prac nad drugim sezonem, jest szansa na spolszczenie trzeciego sezonu ? Chodzi o napisy już mniejsza z teksturami?
Być może, blokuje mnie jak wszystkich tłumaczy na forum - brak czasu i życie do przeżycia. Jeśli już, to tłumaczyć będę remaster sezonu 3, a nie wersję z 2010 r.

Rex1325
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2015, o 13:38

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: Rex1325 » 15 wrz 2021, o 16:40

Oki dzięki wielkie za odpowiedź Pozdrawiam 😁😁😁

NieMamPomysłuNaNazwe
Posty: 65
Rejestracja: 1 maja 2020, o 13:49

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: NieMamPomysłuNaNazwe » 4 cze 2022, o 14:05

Ile już tekstur zostało przetłumaczonych?

HEADSHOTPLAYER1
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2023, o 17:05

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: HEADSHOTPLAYER1 » 13 mar 2023, o 17:17

Napisałem maila do studia Skunkape, czy mają w planach wydanie polskiej wersji. Niespodzianki nie było - nie mają zamiaru. Zatem gdy wyjdzie remaster sezonu 2, zamierzam przenieść poprawione spolszczenie do najnowszego wydania. Jeszcze nie wiem, czy teksturami też się zajmę (bo to zazwyczaj one przedłużają cały projekt), ale z całą pewnością będę chciał wrzucić w grę napisy (i gdy wszystko będzie gotowe, skontaktuję się ponownie ze studiem, czy są zainteresowani implementacją mojego tłumaczenia do gry).
Hej, z ciekawości spytam, czy próbowałeś już przeportować tłumaczenie do remastera gry? Uwielbiam te tłumaczenie i sam próbowałem pokombinować z twoim tłumaczeniem(by po prostu podmienić pliki z tłumaczeniem na pliki z remastera), ale remaster używa nowszego formatu, bo domyślam się, że tłumaczenie napisów było plikiem zapisanym w formacie TTARCH, a w remasterze niestety jest to w formacie TTARCH2(po zamianie gra się po prostu nie ładuje), więc nie mając żadnej technicznej wiedzy, raczej to mi się nie uda. I pytanie czy to jest w ogóle możliwe? Bo silnik gry wydaje się, że jest ten sam, ale oczywiście z dużo lepszym oświetleniem. Nie mogę się doczekać ewentualnych efektów w tym kierunku, liczę na odpowiedź i pozdrawiam.

NieMamPomysłuNaNazwe
Posty: 65
Rejestracja: 1 maja 2020, o 13:49

Re: [PC] Sam & Max: Sezon 2

Postautor: NieMamPomysłuNaNazwe » 4 wrz 2023, o 20:23

Czy aż taki problem z teksturami jest?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości