[NDS] Time Hollow

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [NDS] Time Hollow

Postautor: mziab » 6 gru 2012, o 20:23

W takim razie rom jest rozpoznany, ale z jakiegoś powodu patch nakładany przez soft nie pasuje. Zapewne dlatego, że spolszczenie ma poprzesuwane pliki. To jednak norma przy spolszczeniach, więc tym bardziej nie wiem czemu tutaj jest to problemem. Dodatkowo kod jest w dokładnie tym samym miejscu i nie był w ogóle ruszany. Cóż, obawiam się, że tym samym wyczerpałem zapas pomysłów.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

ppawlo4
Posty: 14
Rejestracja: 7 paź 2009, o 07:51

Re: [NDS] Time Hollow

Postautor: ppawlo4 » 6 gru 2012, o 20:29

Spoko. Dzięki za pomoc. Więc będę musiał grać po angielsku.

ps. będziesz tłumaszczył chrono triggera na ds'a ?

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [NDS] Time Hollow

Postautor: mziab » 6 gru 2012, o 20:38

Nie jesteś pierwszą osobą, która zadaje to pytanie. Cóż, przymierzam się do tego od dłuższego czasu. Ale z powodu innych aktywnych projektów oraz innych przyczyn projekt nie jest wysoko na liście moich priorytetów.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [NDS] Time Hollow

Postautor: Zacksu22 » 26 wrz 2014, o 03:28

Szacunek za to spolszczenie. Grę ukończyłem całą w dwa dni (tak mnie wciągnęła). Spolszczenie jest świetne moim zdaniem i bardzo klimatyczne. Z podobnych gier przydałoby się przetłumaczyć Ghost Trick również na DSa. Bo gierka ma podobny klimat.
Nevermind. Dziękuję za to spolszczenie i pozdrawiam autora.

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [NDS] Time Hollow

Postautor: mziab » 26 wrz 2014, o 09:13

Dzięki, to jeden z przyjemniejszych projektów, nad którymi pracowałem. A Ghost Tricka (którego swoją drogą też uwielbiam) nie ty jeden chciałbyś zobaczyć po polsku :)
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bax001 i 3 gości