Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
DigitalManPL
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2019, o 14:30

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: DigitalManPL » 10 mar 2019, o 09:40

Witajcie

Czy ktoś przymierza się do spolszczenia Crossing Souls??

Podobno smakowity kąsek, jest trochę dialogów, to może i warto zerknąć na ten tytuł :)

artur825
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2010, o 15:45

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: artur825 » 22 mar 2019, o 08:43

A myślał ktoś nad spolszczeniem całej trylogi: The legend of heroes trails in the sky

Dumanthar
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2019, o 17:33

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Dumanthar » 7 cze 2019, o 17:38

Marzę o spolszczeniu do Capitalism Lab;-)

Carbion
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2019, o 14:14

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Carbion » 14 lip 2019, o 20:55

A myślał ktoś może ktoś nad The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel I i II

Marder
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, o 09:22

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Marder » 16 lip 2019, o 09:39

Interesuje mnie spolszczenie gry Field of Glory 2. Czy ktoś podjąłby się tego wyzwania ? Samego tekstu nie ma dużo, najwięcej pracy będzie przy manualu. Dobrze byłoby mieć jakieś doświadczenie w tłumaczeniu przy bitewnych grach planszowych albo znajomość starożytnych armii a szczególnie rodzajów bronii i jednostek. Twórca gry daje zielone światło i później takie spolszczenie dodano by oficjalnie do gry.

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: dzaggiel » 16 lip 2019, o 18:11

Czy wgl ktoś z was przeczytał poprawnie tytuł tego wątku? "Jaką grę chciałbyś spolszczyć?" TY jaką grę chciałbyś spolszczyć a nie ktoś za was ^^. Ja przymierzam się do Quantum Break na razie zabrałem się za czcionki. Cały tekst z gry mam już wydobyty muszę jeszcze zlokalizować napisy do tego filmu/epizodów który/re był umiejscowiony/e w wersji 100GB.

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Serech Sken » 17 lip 2019, o 19:18

Ja myślałem o grze Sudeki na PC (była swego czasu w cd-action). Niestety nie bardzo znam się na technice, by wydobyć teksty (a jest co spolszczać, bo to action rpg). Być może dałoby się nawet dodać napisy podczas rozmów. Trzeba by ogarnąć technikalia.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Fabiosek » 17 lip 2019, o 19:28

Czy wgl ktoś z was przeczytał poprawnie tytuł tego wątku? "Jaką grę chciałbyś spolszczyć?" TY jaką grę chciałbyś spolszczyć a nie ktoś za was ^^. Ja przymierzam się do Quantum Break na razie zabrałem się za czcionki. Cały tekst z gry mam już wydobyty muszę jeszcze zlokalizować napisy do tego filmu/epizodów który/re był umiejscowiony/e w wersji 100GB.
a jeśli jesteś Użytkownikiem który nie bierze się za tłumaczenia, w jaką grę chciałbyś zagrać po polsku?

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Serech Sken » 17 lip 2019, o 19:40

Czy wgl ktoś z was przeczytał poprawnie tytuł tego wątku? "Jaką grę chciałbyś spolszczyć?" TY jaką grę chciałbyś spolszczyć a nie ktoś za was ^^. Ja przymierzam się do Quantum Break na razie zabrałem się za czcionki. Cały tekst z gry mam już wydobyty muszę jeszcze zlokalizować napisy do tego filmu/epizodów który/re był umiejscowiony/e w wersji 100GB.
a jeśli jesteś Użytkownikiem który nie bierze się za tłumaczenia, w jaką grę chciałbyś zagrać po polsku?
Co niby oznaczać to cytowanie? Nie kumam.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Fabiosek » 17 lip 2019, o 19:56

To przeczytaj ze zrozumieniem.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości