Ulubiona platforma

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.

Jaka jest twoja ulubiona platforma?

PC
0
Brak głosów
NES (Pegasus)
0
Brak głosów
SNES
1
8%
GB/GBC
0
Brak głosów
GBA
0
Brak głosów
NDS
2
15%
PSX
7
54%
PS2
1
8%
PSP
1
8%
N64
1
8%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Ulubiona platforma

Postautor: Norek » 16 lis 2008, o 15:24

Hm, ja w sumie zrozumiałem o co chodzi Bembergowi i tak też zaznaczyłem w ankiecie.
Myślę że może zostać ona w takim stanie w jakim jest, Bem - możesz ewentualnie podkreślić/pogrubić tę część w której mówisz o spolszczeniach na daną platformę^^
Pozdro!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Ulubiona platforma

Postautor: Berion » 16 lis 2008, o 18:18

Wyśmiać można kilka innych rzeczy, ale nie przytoczę ich w tym temacie :p
WIdziałeś jakieś spolszczenie na GamCube? Nie? Więc o co?
Xbox 360?... proszę...
Jedynie na starym XBOXie śmiga Berion, coś tam tworzy. [...]
Hmm... "Wzbudzacz Wiatru" w drodze. ;P
~ Primum non nocere ~

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: Ulubiona platforma

Postautor: ffgriever » 17 lis 2008, o 00:16

Do d. z taką ankietą. Mogę wybrać tylko jedną odpowiedź a jedynym sensownym rozwiązaniem są dwie... PSX i PS2. W drugiej kolejności NES i SNES. Reszta może nie istnieć.

Awatar użytkownika
greenmag
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2008, o 15:56
Grupa: Midgar Translations
Kontakt:

Re: Ulubiona platforma

Postautor: greenmag » 17 lis 2008, o 00:29

Do d. z taką ankietą
nie pasuje - nie glosuj

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Ulubiona platforma

Postautor: bemberg » 17 lis 2008, o 00:42

Nie, po prostu dziwnie ludzie papieru szukają w tym wątku :p

A tak swoja drogą albo sobie podyskutujcie nie zwracając uwagi na ankietę, albo wstrzymajcie się od zbędnych komentarzy, bo szczerze nie interesują mnie wasza ulubiona platforma tylko jaką jest zainteresowanie, aby pociągnąć w którymś kierunku zajmowania się dana konsolą (albo pc?).
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: Ulubiona platforma

Postautor: ffgriever » 17 lis 2008, o 14:36

@Zielony, wyluzuj... a zgryźliwość najlepiej wyślij w paczce za granicę. Odrobina humoru jest dobra na pękające żyłki, co chyba Tobie przy takim podejściu niedługo grozi.

@bemberg,
Najpierw powinieneś sprowadzić tutaj nieco więcej użytkowników. W ankiecie pewnie wzięli udział tylko starzy wyjadacze i osoby w jakimś stopniu zaangażowane w tworzenie tłumaczeń. Z tego co rozumiem, to potrzebna jest tobie opinia sporej grupki "szarych" ;) użytkowników.

A jak już tak sobie gaworzymy... to moim zdaniem PC jest dobre tylko do pracy. Granie, a co za tym idzie i tłumaczenia są sensowne tylko na konsolach. Najlepiej generacyjnie starszych (dużo tytułów niemających szans na oficjalne spolszczenia; spora grupa użytkowników, często entuzjastów i fanatyków ;) ; oczywiście nie bez znaczenia są kwestie legalności... za grę wydaną 5, 8 czy 19 lat temu nikt na pewno nikogo ścigać nie będzie).
[...]bo szczerze nie interesują mnie wasza ulubiona platforma tylko jaką jest zainteresowanie, aby pociągnąć w którymś kierunku zajmowania się dana konsolą (albo pc?).
To po kiego grzyba w temacie i pierwszym poście piszesz, że ciebie to interesuje? ("jaka jest twoja ulubiona platforma i na jaką najbardziej interesują Cię spolszczenia")

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Ulubiona platforma

Postautor: bemberg » 17 lis 2008, o 15:00

Żeby się pociągnęła jakaś dyskusja przy okazji,a to że tak napisałem, przecież nie musi oznaczać, że mnie to interesuje? Czy nie? ;)
---------------------
Jeśli nawet PCRH miałoby się skłonić ku tłumaczeniom PC byłyby to stare, kultowe tytuły, nie coś na wzór www.portal24h.pl.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości