[PSP] Final Fantasy Type 0

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Awatar użytkownika
Gomlin
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2013, o 22:27

[PSP] Final Fantasy Type 0

Postautor: Gomlin » 11 lip 2015, o 15:20

Witam,
Jak wiadomo po wielu latach światło dzienne ujrzała angielska wersja Final Fantasy Type 0 - stworzona oczywiście przez fanów. Na dużych konsolach (XO/PS4) gra wyszła oficjalnie po eng (co mogłoby stanowić pewną podporę przy tłumaczeniu fanowskim)
Wobec tego chciałem spytać czy są może jakieś osoby, które byłyby chętne podjąć się tego wyzwania i rozpocząć projekt polonizacji FF T0 na PSP ?
Projekt bez wątpienia bardzo duży ale myślę, że też wart poświęcenia mu czasu i uwagi. Na pewno wielu fanów by się ucieszyło podjęcia się takiego projektu ;)

Byłoby super gdyby ktoś zaczął rozważać taką ewentualność - a totalnie extremalnie gdyby projekt stał się rzeczywistością ;)

Pozdrawiam wszystkich tłumaczy oraz fanów gpp ;)

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. W dziale z projektami powinny znajdować się wyłącznie zapowiedziane tłumaczenia - Norek
"Jak możesz udowodnić, że istniejemy? Może nie istniejemy..."
Vivi Ornitier

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PSP] Final Fantasy Type 0

Postautor: Robin » 12 lip 2015, o 14:33

Cóż, możliwości na pewno są, sam swego czasu (2 lata temu) trochę w tym pogrzebałem i się da, choć najpierw by trzeba było popracować nad tablicą znaków. Jakby co, to mogę udostępnić narzędzia uzyskane u Truthkey'a.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości