Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
W00zie
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2018, o 17:02

Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: W00zie » 28 lip 2018, o 17:04

Witam, szukam spolszczenia do Pokemon Black lub White ale niestety nigdzie na internecie nie ma SKOŃCZONEGO projektu, jedynie jakieś tematy w których w pewnym momencie wystepuje drama bo 'tłumaczowi ktoś rozwalił dysk na którym było spolszczenie'. Zatem, ktoś coś? :)

Tokarz
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2018, o 00:19

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: Tokarz » 31 lip 2018, o 00:22

Dołączam się do pytania bo właśnie chce przejść wszystkie części pokemon na DS'ie najlepiej w wersji polskiej tak jak teraz przeszedłem heart gold i przechodze platinium i właśnie nie ma spolszczenia do black i black 2 a bym zagrał :P

Omlet
Posty: 3
Rejestracja: 3 sie 2020, o 11:23

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: Omlet » 7 sie 2020, o 16:35

Witam jeżeli komuś zachcę się przetłumaczenia to ja i moi widzowie będziemy wdzięczni osoba ta będzie rozpromowana na : moim kanale , moim dsc ,i grupię dla sponsorów. wymagam przetłumaczenia tylko fabuły ale innymi rzeczami nie pogardzę. pamiętajcie że w polsce jest masa ludzi którzy chcieli by zagrać w polską wersje pokemon black

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: maron97 » 11 sie 2020, o 19:41

Witam jeżeli komuś zachcę się przetłumaczenia to ja i moi widzowie będziemy wdzięczni osoba ta będzie rozpromowana na : moim kanale , moim dsc ,i grupię dla sponsorów. wymagam przetłumaczenia tylko fabuły ale innymi rzeczami nie pogardzę. pamiętajcie że w polsce jest masa ludzi którzy chcieli by zagrać w polską wersje pokemon black
Masz tekst do tej gry?

Antrix
Posty: 36
Rejestracja: 12 gru 2020, o 20:31

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: Antrix » 12 gru 2020, o 21:15

Witam Wszystkich

Widzę ze wszystkie projekty tłumaczeniem gry Pokemon Black & White zostały zatrzymane lub zawieszone.

Rok temu postanowiłem także przetłumaczyć grę gdzieś mam jeszcze tekst wyjęty z gry do przetłumaczenia , z powodu różnych przyczyn tez przestałem tłumaczyć, nawet nie zacząłem prawie, ale coś więcej wiem jak za to się zabrać .

Pierwszym problemem jest z czcionką , potem logo .

Grę nie trzeba od razu tłumaczy wszystkie można po trochu.

Na początek szukam tylko chętnych do pomocy , jak znajdzie się kilka osób, możemy zacząć tłumaczyć .

Więc jak ktoś jest chętny do pomocy , proszę o wiadomość PW.

Antrix
Posty: 36
Rejestracja: 12 gru 2020, o 20:31

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: Antrix » 20 gru 2020, o 22:55

Witajcie zrobiłem logo już działające tylko wersja black
Załączniki
6_018.bin.png
6_018.bin.png (33.04 KiB) Przejrzano 5382 razy

Antrix
Posty: 36
Rejestracja: 12 gru 2020, o 20:31

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: Antrix » 22 gru 2020, o 23:15

Witam

Udostępniłem tekst do przetłumaczenia fabuły.
Jak ktoś jest chętny do pomocy zapraszam.

https://github.com/Antrixs/Translation- ... emon-Black

Altsmok
Posty: 1
Rejestracja: 2 lut 2021, o 11:57

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: Altsmok » 2 lut 2021, o 11:58

czy spolszczenie jest gotowe?

Antrix
Posty: 36
Rejestracja: 12 gru 2020, o 20:31

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: Antrix » 2 lut 2021, o 20:27

Nie jest gotowe i nie wiem kiedy będzie obecnie . Obecnie pracę idą małym krokiem do przodu . Znalazła się jedna osoba do pomocy . Można powiedzieć że ruszyło tłumaczenie fabuły . Ja obecnie nie mam czasu na tłumaczenie z różnych powodów . Jak ktoś jest zainteresowany pomóc przy tłumaczeniu proszę o kontakt na forum PW lub Discord https://discord.gg/BeMZqTcz.

Obecnie zostało przetłumaczone dziękuj pomocy Voxar ,
Częściowo interfejs gry zbyt dużo nie zostało dokładnie nie pamiętam .
Ataki i Przedmioty w całości co sprawdzałem .

Każdy kto chętny może pomóc nie musisz znać dobrze angielskiego każda pomoc się przyda .

Antrix
Posty: 36
Rejestracja: 12 gru 2020, o 20:31

Re: Pokemon Black & White, spolszczone w końcu?

Postautor: Antrix » 11 lut 2021, o 19:08

Szukam osób chętnych do pomocy przy tłumaczeniu pokemon black . Każda pomoc się przyda. Jak ktoś jest chętny do pomocy zapraszam . Proszę się kontaktować najlepiej przez Discord https://discord.gg/wxNJ6X3WJ2.

Obecnie przy tłumaczeniu jest są 2 osoby .

Tłumaczenie będzie miało polskie znaki .

Chętnych do pomocy proszę kontaktować się najlepiej przez Discord https://discord.gg/wxNJ6X3WJ2.


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości