Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
blolo
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2008, o 23:11

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: blolo » 1 wrz 2008, o 20:23

DObra juz wiem jak sie tlumaczy... ale niewiem najważniejszego czyli edycje tego ludka...
Na grafie sie znam i wiem ze to rysowanie w paintcie robilem przeciez stroje do pes08 oraz twarze do fify 07/08
a skoro uwazasz ze jest tam wszystko ladnie opisane to moze bys podal link bo juz tam szukalem dlugo i nic nie znalazlem

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: bemberg » 1 wrz 2008, o 20:27

Hmm... To chyba za krotko szukales-> http://pokemonpl.net/jak-zmienic-glowne ... 12427.html
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: Grahf Wiseman » 1 wrz 2008, o 20:30

Na grafie sie znam i wiem ze to rysowanie w paintcie robilem przeciez stroje do pes08 oraz twarze do fify 07/08
Swietnie sie znasz widze, skoro tak uwazasz.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

blolo
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2008, o 23:11

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: blolo » 1 wrz 2008, o 20:43

Fajnie tylko instrukcja do GBA a nie do GBC....

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: Norek » 2 wrz 2008, o 08:35

Hm, może edycja tego ludka będzie analogicznie przebiegać w obu wersjach?
A co do pomocy koledze, to postarajcie się zrozumieć że nie każdy musi być obcykany we wszystkim, ja akurat dobrze go rozumiem bo czasem mam wrażenie że sam bym potrzebował prowadzenia mnie za rączkę gdybym chciał zasiąść do projektów od strony technicznej:D
Mam nadzieję że wspólnymi siłami uda się osiągnąć cel - blolo dowie się jak dokładnie robić to co chce i wszyscy będą zadowoleni;)
Proszę, nie zmieniajmy tego forum w miejsce gdzie na najprostsze pytania odpowiedzią jest zawsze wysyłanie ludzi do google.
Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: bemberg » 2 wrz 2008, o 12:04

Ja oczywiście nie czepiam się początkujących, ale podejście blola do sprawy. Podałem mu link, na którym ma wszystko czego potrzebuje (założył tam temat i po dość krótkim czasie dostał wyczerpującą odpowiedź). W tym przypadku nie ma go co usprawiedliwiać, bo pyta się o jakiś szczegół techniczny do danej gry, dostaje odpowiedź a narzeka, że mi nie odpisują a my mu wciąż złe linki podajemy.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: Grahf Wiseman » 2 wrz 2008, o 14:58

Norek
Rozumiem, ze chcesz pozyskiwac nowych userow, ale to troche taka wymuszona grzecznosc. Na sile uspokoajanie sytuacji do niczego nie prowadzi.
Biolo ewidentnie nawet nie szukal. Temat "jak tlumaczyc" nawet nie powinien powstac, gdyby tylko spojrzal na strone glowna i przeczytal tutorial wiedzialby wszystko co i jak.

Co do grafiki, nawet nie chcialo mu sie poczekac na odp z innego forum/dokladnie poczytac tematow.

To, ze bedziemy kazdej leniwej osobie podawac wszytsko na srebrnej tacy raczej nie wzbogaci korzystnie forum.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: Norek » 2 wrz 2008, o 15:26

Hm, nie chcę moją grzecznością spraszać nowych userów, po prostu naoglądałem się na innych forach chamskich komentarzy z linkami do google i mam nadzieję że takie sytuacje nie będą mieć miejsca tutaj. Sam w te linki nie zaglądałem więc muszę uwierzyć Wam na słowo że jest tam wszystko.
Starałem się po prostu zwrócić uwagę na to, że nie każdy może umieć sobie coś wyszukać, ale rozumiem że pokazaliście jak najprostszą drogę do rozwiązania problemu.
Najlepiej niech wypowie się Blolo czy znalazł to czego szukał :P
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: Grahf Wiseman » 2 wrz 2008, o 15:32

Norek
Z odsylaniem na google wyglada sprawa nieco inaczej. Po prostu czasem wysyla sie zwykle dziecko neo, ktore woli jak ktos pomysli za niego. Inna sprawa jest taka, ze czasem userzy chca poczuc sie wazni i "ynteligentni" na sile wtykajac google celem dowartosciowania sie.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

blolo
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2008, o 23:11

Re: Pytanie - hackowanie gier na GameBoya

Postautor: blolo » 2 wrz 2008, o 15:55

Jak narazie nikt nie umie mi pomóc i pewnie jak zwykle bedę musiał sam do tego dojść co nie bedzie łatwe...
Nikt nie próbuje nawet zrozumieć ze jeśli chodzi oto dziedzinę to jestem kompletnie tempy...


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości