Propozycje

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: Propozycje

Postautor: mziab » 10 cze 2008, o 13:08

Mam kolejna propozycję:

Zrobić z działu "Technikalia" sub-dział i powrzucać doń wszystkie topiki (na razie to jest ich okrągłe zero - no prawie zero ;]). Po co to tak dzielić? Lepiej jak jest wszystko w jednym. Tym bardziej, że są narzędzia multiplatformowe, albo np. takie które były/są stworzone pod kątem platformy X, ale można i użyć ich do czegoś z myślą o platformie Y.
Popieram. Zresztą tak na początku proponowałem Norkowi. Nie widzę sensu dzielenia włosa na czworo. Na RHDN mają jeden dział techniczny i jakoś to się dobrze sprawdza mimo dużo większej ilości użytkowników i postów.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Propozycje

Postautor: Norek » 10 cze 2008, o 13:13

Hm, wcześniej tak było ale się dział wykrzaczył, więc postanowiłem zrobić to w ten sposób, najwyżej okroję zawartość do dwóch czy trzech działów.
Tak chyba będzie dobrze, co?
Po prostu wcześniej cały dział rozjechał się w dziwny sposób i nie dało rady tego naprawić:D Musiałem poprzenosić posty, zrobić nową kategorię i działy, ale w takim razie zmienię to niebawem:)
Dzięki za uwagi^^
[Edit] Czy tak może być jak jest teraz? :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: Propozycje

Postautor: mziab » 10 cze 2008, o 15:19

Mmm, dużo lepiej. Tak trzymać :)
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Propozycje

Postautor: Berion » 11 cze 2008, o 09:53

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napiszę może tutaj.

Co to za skrypt od dreamhosters.com, który działa na forum?
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
angh
Posty: 28
Rejestracja: 18 maja 2008, o 02:27

Re: Propozycje

Postautor: angh » 11 cze 2008, o 18:06

dreamhosters.com to nie skrypt, to firma hostujaca, w ktorej mam wykupiony serwer. adres to www.dreamhost.com.
Nazwa taka a nie inna bo mam dowolna dfarmowa domene, niestety, ta ktora chce miec zwolni sie dopiero jakos za miesiac, a na razie jakies trolle wykupily zeby sobie zarobic na odsprzedazy/wynajmie. Jak przedluza subskrybcje, bede mnusial kombinowac cos innego.
Forum dziala na podstawowej phpbb. Poniewaz ja w zasadzie jestem przede wszystkim programista, a jakis czas temu zylem z robienia stron i systemow internetowych, nie mialem czasu na zabawe w takie gotowce - i dopiero poznaje o co w tym wszystkim chodzi, wiec na razie dobrze, ze jest forum i ftp. mam nadzieje z czasem to rozwinac i ulatwic zarzadzanie, i pewnie przejsc na wlasny system, bo nie lubie nosic takich garniturow z tesco;p. Ale poniewaz malo czasu, to pewnie troche to potrwa:)
pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Propozycje

Postautor: Berion » 11 cze 2008, o 23:14

Nie zmienia to jednak faktu, że jakiś skrypt z tej strony działa (działa w sensie: coś robi). :P
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
angh
Posty: 28
Rejestracja: 18 maja 2008, o 02:27

Re: Propozycje

Postautor: angh » 12 cze 2008, o 18:41

Nie calkiem rozumiem problem:) forum opiera sie na podstawowym phpbb, i jedyne skrypty ktore dzialaja to pochodza od phpbb. nie znalazlem innych skrypotow ani aktywnych polaczen. sprawdzilem nawet naglowki;p pokaz palcem o co chodzi:)

Awatar użytkownika
Abaddon
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2008, o 10:59
Grupa: PSX-PL Team

Re: Propozycje

Postautor: Abaddon » 19 cze 2008, o 18:58

Proponuje dział projekty podzielić na platformy (PSX, GBA, NES itd.)! Powoli zaczyna sie tam robić śmietnik, a z pewnością będzie tam coraz gorzej..

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Propozycje

Postautor: Berion » 19 cze 2008, o 21:35

Najlepiej jakby i projekty skończone i nieskończone były jednym działem, podzielonym na platformy (choć co do tego ostatniego to taki przekonany nie jestem).
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Propozycje

Postautor: Norek » 19 cze 2008, o 21:56

Obecnie nie ma ich tam aż tak dużo żeby wprowadzać podział na konsole, ale jeśli zajdzie taka potrzeba bo zrobi się tłok, to jak najbardziej tak zrobimy.
Co do podziału na ukończone projekty i nieukończone, to kiedy ktoś skończy dłubać przy jakimś tytule automatycznie przeskoczy on do ukończonych, taka wizja mi przyświecała i będę starał się jej bronić. W ukończonych myślę że darujemy sobie podział na konsole, zawsze można dać ctrl+f i wpisać to czego się szuka.
Zwłaszcza że dając w [ ] skrót konsoli od razu widać, na jaki sprzęt wyszło spolszczenie :)
Oczywiście jeśli będą uwagi by teraz dokonać zmian, to nie widzę przeszkód.
Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość