Witam wszystkich serdecznie!

O nas.
NumerPL
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2015, o 15:29
Kontakt:

Witam wszystkich serdecznie!

Postautor: NumerPL » 6 maja 2015, o 20:18

Hej,

nazywam się Radek, mam 18 lat i jestem autorem kanału NumerPL w You Tube. Uwielbiam polski dubbing i wszystko związane z polską lokalizacją gier komputerowych. Lubię również bawić się swoim głosem, znajomi mówią mi, że idealnie odgrywam Sida z "Epoki Lodowcowej" oraz postacie z serialu "Włatcy Móch" i nie tylko. Lubię też odgrywać polskich celebrytów, a nawet polityków :) Moi ulubieni aktorzy dubbingowi to Janusz Zadura, Jarosław Domin oraz Mirosław Wieprzewski. Jestem tu po to by otrzymać pomoc w materiałach jakie tworze na wyżej wspomniany kanał. Mam nadzieję, że takową pomoc otrzymam. Życzę miłego dnia bądź dobrej nocy, pozdrawiam, NumerPL! :)

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Postautor: ikskoks » 6 maja 2015, o 20:25

a nawet polityków :)
Korwina zrobisz? :p

Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Postautor: ridzio » 6 maja 2015, o 20:36

Przecież napisał, że polityka. A tak na marginesie to witam. :)

Awatar użytkownika
Ysska
Kosiarka umysłów
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:03

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Postautor: Ysska » 6 maja 2015, o 20:38

Witamy serdecznie na forum.

Od razu napiszę, że jako stali bywalcy pomożemy w miarę możliwości (umiejętności? :), ale z osobami od tematów dubbingowych najlepiej kontaktować się przez PM.

I oczywiście zapraszam na krzykacza na dole strony, tam można najszybciej się czegoś dowiedzieć.
Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg, słońce! - wschodzi, wielbiąc Boga.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości