'Allo 'Allo!

O nas.
kakluS
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwie 2018, o 23:04

'Allo 'Allo!

Postautor: kakluS » 3 kwie 2018, o 00:04

No więc, witam wszystkich. Jestem tylko typowym randomem który pracuje z mała grupką randomów. Jest nas obecnie 3, jestem ja, Boorno oraz Triojo, i głównie robimy spolszczenia do gier gdzie współpraca z twórcami jest łatwa do nawiązania. Nie mamy w planach żadnych gier singleplayer, lecz może w niedalekiej przyszłości spróbujemy robić spolszczenia na miarę Iron Squad. Obecnie pracujemy nad grą SOS, gdzie praktycznie spolszczenie jest skończone, tylko teraz musimy czekać aż twórcy je wprowadzą do gry w następnej aktualizacji, a następnym naszym projektem będzie Friday the 13th: The Game. Naszym motto jest "Jakość ponad wszystko".

To raczej tyle, pozdrawiam wszystkich forumowiczów GPP!

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: 'Allo 'Allo!

Postautor: EvilDoom » 3 kwie 2018, o 15:30

Witaj. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i ukończysz wiele projektów. Liczę jednak, że zainteresujecie się grami dla pojedynczego gracza, ponieważ przeważnie mają ciekawszą fabułę (Szczególnie gry RPG). Życzę powodzenia w obecnym projekcie, jak i w przyszłych.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość