Silent Hill 2 Enhanced Edition POMOCY

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
TNK4
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, o 20:24

Silent Hill 2 Enhanced Edition POMOCY

Postautor: TNK4 » 30 lis 2021, o 20:36

Witam, jestem nowy na forum, ale do rzeczy mam problem z spolszczeniem do SH2 EE, rozpakowałem spolszczenie podmieniłem wszystkie wypakowane foldery w docelowym folderze z grą( nie mam w nim folderu konami tak jak w instrukcji) i sprawa wygląda tak, że podczas włączania gry ma logo graj po polsku i główne menu jest po polsku, natomiast jak już wejdę do gry to wszystko jest po angielsku, próbowałem zmieniać w menu języki na różne i później znowu na angielski ale bezskutecznie. Natomiast miałem jeszcze jakąś rosyjska wersje SH2EE (wszystkie teksty w grze były cyrlicą) była słabo zoptymalizowana, natomiast tam jak wgrałem spolszczenie to rzeczywiście było tylko niestety bez polskich znaków(zamiast tego jakieś losowe znaki). Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc! :)

Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości