Problemy z grą COD

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
MckenzieKlocko
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2022, o 07:02

Problemy z grą COD

Postautor: MckenzieKlocko » 11 sie 2022, o 07:14

Witajcie przyjaciele, jestem nowy na tym forum i nie znalazłem odpowiedniego miejsca na założenie wątku, więc zamieszczam go tutaj. Jeśli jest jakaś pomyłka, przeproś mnie.

Właściwie mam dziwny problem podczas grania w COD na komputerze. Po kilku minutach gry mój komputer zaczyna się zawieszać. Od zeszłej nocy mam ten problem. Nie mam pojęcia, jak mogę to naprawić. Czy ktoś mógłby mi pomóc to naprawić? Wszelka pomoc byłaby bardzo mile widziana. Dziękuję Ci,

MckenzieKlocko
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2022, o 07:02

Re: Problemy z grą COD

Postautor: MckenzieKlocko » 12 sie 2022, o 07:05

Nie dostając żadnej odpowiedzi, przeszukałem internet i natknąłem się na ten artykuł. Podążyłem jedną metodą stąd. Po wykonaniu tej metody Skanuj i napraw plik gry, problem został rozwiązany. Teraz nie mam już żadnych problemów podczas grania w grę. Dziękuję Ci,


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości