Captain Tsubasa Rise of New Champions - pomoc w spolszczeniu

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
Pawcio5021
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 17:48

Captain Tsubasa Rise of New Champions - pomoc w spolszczeniu

Postautor: Pawcio5021 » 14 wrz 2022, o 20:04

Cześć.
Poproszono mnie o tłumacznie w/w gry.
Napotkałem nastęujące problemy. Tłumaczyć plik mogę hex editorem. WIem z jakimi problemami się to wiąże. Słowo musi posiadać taką samą ilość znaków. Czy ktoś umiałby napisać program, który przenosi tekst do normalnego pliku, który można otowrzyć w omegaT, a potem ponownie umieścić w grze.
Jest też drugi problem.
Easy anti cheat. Czy ktoś wie co zrobić by plik nie był odrzucany przez anticheat. znalazłem plik na nexus "EasyAntiCheat Bypass Tool-6-1-1-1661955514"
kóry wyłącza anticheat. Pytam się czy ktoś zna inny sposób by anticheat nie robił problemu z plikiem?
Załączniki
string problem -anti cheat.JPG

Pawcio5021
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 17:48

Re: Captain Tsubasa Rise of New Champions - pomoc w spolszczeniu

Postautor: Pawcio5021 » 3 paź 2023, o 06:07

Witam.
Jeśli ktoś posiada następujące gry Namco Bandai po polsku to prsiłbym o podesłanie mi plików językowych.

Plik językowy teoretycznie powinien mieć taką nazwę : text.ttb.
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Revolution
NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS
ONE PIECE ODYSSEY

oraz jeśli są jakieś inne gry przetłumaczone na polski, ale nie wymienione w tym poście, to też prosiłbym o podesłanie plików językowych. Nie tylko polskiego ale wszystkich języków.
Czy ktoś wie jakie studio lokalizuje gry Namco?

goliat
Posty: 106
Rejestracja: 6 cze 2021, o 08:44

Re: Captain Tsubasa Rise of New Champions - pomoc w spolszczeniu

Postautor: goliat » 3 paź 2023, o 18:51

Ja bym poradziłbym ci na grupie discord popytać grupy sinnerclown na temat Captain Tsubasa, bo widzę, że mają tam fanowską turecką wersję językową.


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości