Tuba miłości braci syjamskich - PlayLoc i BDIP

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: Tuba miłości braci syjamskich - PlayLoc i BDIP

Postautor: Śledziks » 19 lut 2014, o 20:09

Chyba nie pozostaje Wam nic innego jak odezwać się na forum bdip, może to doprowadzi do jakiegoś rozwiązania tej sprawy, bo jak widać cała "Trójca Przenajświętsza" (doki, ciong i koszi) woli przysyłać tutaj kogoś, kto będzie się za nią tłumaczył (w sumie ciekawa sytuacja, kilka osób, które tutaj przychodziły w jego imieniu, nie należy już do bdip) i przenieść "pole walki" na jego teren, niż samej się tu pofatygować. Myślę, że po napisaniu posta dobrze by było zrobić screena, żeby był dowód na to, że ten post został napisany, bo może się zdarzyć, że "w cudownych" okolicznościach gdzieś zniknie w odmętach internetu. ;)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Tuba miłości braci syjamskich - PlayLoc i BDIP

Postautor: Norek » 19 lut 2014, o 20:36

Jeśli mnie wzrok nie myli, temat jest zamknięty. Pisanie tam zresztą nie ma sensu, administracja pilnuje, aby był tylko jeden jasny przekaz.
Niedługo dowiemy się, że BDIP/Playloc wysłało człowieka na słońce, jak to niedawno ogłosiła propaganda Korei Północnej.

Szkoda czyichkolwiek nerwów, żeby tam coś pisać. Napiszemy (pomijam, że temat zamknięty), zrobimy screena i co? Wrzucimy go tutaj? To już lepiej napisać od razu tu^^

Najlepsze, co powtórzę, jest wykorzystanie cytatów z forum IS - domyślam się bowiem, że niczym świeższym administrator nie dysponuje, a pewnie by się jeszcze okazało, że GPP trzyma się z GS i IS, a reszta to halucynacje z niedożywienia.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: Tuba miłości braci syjamskich - PlayLoc i BDIP

Postautor: Śledziks » 19 lut 2014, o 20:45

Faktycznie, temat zamknięty, a to oznacza tylko tyle, że ciong nawet nie chce prowadzić "rozmów pokojowych" tylko przedstawić GPP w jak najgorszym świetle, nie dając Wam nawet szansy na obronę, co zmusza Was do prowadzenia tego tematu. Prawdopodobnie ciong nieświadomie w ten sposób po raz kolejny strzelił sobie w stopę.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Tuba miłości braci syjamskich - PlayLoc i BDIP

Postautor: bemberg » 19 lut 2014, o 20:48

Śledziks - ale temat tego wariata jest zamknięty. Jemu nie zależy na żadnej dyskusji. Wiem, że to czyta, a tutaj przynajmniej dyskusja jest otwarta.

http://forum.playloc.pl/viewtopic.php?f ... 2156#p2156
Znana przede wszystkim z tego, że jej założyciel, Emil „bemberg” Jar, utworzył sobie na niej prywatny folwark nienawiści i trollingu.
Tuba nienawiści, sieć nienawiści, folwark nienawiści ;)
W jaki sposób utworzyłem tu jakikolwiek folwark? Jakieś tajne podforum do trollowanie jest to ukryte czy o co chodzi?
Zaznaczam po raz kolejny. Nie jestem założycielem grajpopolsku, jestem użytkownikiem forum.
Emil „bemberg” Jar, utworzył sobie na niej prywatny folwark nienawiści i trollingu. Oczywiście to nie jest jego prawdziwe imię i nazwisko, a jedynie dane, jakimi legitymuje się ten chłopak na Facebooku.
Nie masz o tym doki pojęcia. I wyobraź sobie, że jednak mam na imię Emil, Tomku ;)
Emil śmiertelnie się obraża na każdego, kto nie chce mieć nic wspólnego z jego forum, podobnie zresztą jak jego przewesoła ferajna: w głównej mierze Wojtek „manuel czaszka” Popiela i Marcin „norek” Siudak. Obrazili się zarówno na BDIP, jak i na Iron Squad.
Ciekawe co na to Len, że sobie nim mordę wycierasz. Bo jeszcze niedawno krytykował twoje zachowanie na fanpejdżu grajpopolsku.

Zamiast oczywiście skupić się na zarzutach skierowanych w Twoją stronę, wolałeś się skupić na relacjach IS - GPP. Ok. Jak już zacytowałeś stara gównoburzę, to wiedz, że wiele zarzutów skierowanych w IS w tym czasie było słusznych, co odzwierciedla ich aktualna sytuacja.
Trochę wyluzujcie, bo już nawet teraz mało kto bierze GPP na poważnie, traktuje się was po prostu jako bandę szczekaczy i mających do wszystkich pretensje dzieciaków, które znalazły sobie w internecie piaskownicę.
Wypowiedź jakiegoś randomowego gościa z internetu, niebywałe masz źródła doki xD
I jeszcze gwóźdź do trumny GrajPoPolsku.pl - tym razem katem będę ja osobiście:

Prowokacja ze strony GPP: http://bdip.pl/pliki/grajpopolsku.png
Moja odpowiedź: http://whois.domaintools.com/bartledooinpolish.com („Creation Date: 31-Aug-2011”)
Jesteś żałosny. O czym to niby świadczy? Jaki ma związek wykupienie domeny z założeniem grupy? I jeszcze nazywanie tego gwoździem do trumny, jesteś chory człowieku.

No i na koniec kolejny cytat anonimowego gościa z internetu. Gratulacje ;P

Warto zauważyć, że doki nie odpowiedział do tej pory na żaden zarzut, co i raz zostaje przyłapywany na kłamstwie. Niech pogrąża się dalej, mi to sprawia jedynie frajdę.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość