PlayLoc - przystań dla piratów

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Podziękowania dla dokiego

Postautor: Manuel Czaszka » 17 lip 2014, o 18:55

Wpis dotyczy: https://www.facebook.com/PlayLocpl/post ... 0807124541

Jako, że na Playlocu mam bana to piszę tutaj, wiedząc że doki i tak przeczyta.
Chciałbym serdecznie podziękować za ten obszerny wpis o swojej osobie. Rzadko zdarza się, by ktoś pisał o mnie z taką atencją, za każdą chwilę poświęconą na tworzenie kolejnych tekstów o mnie dziękuję. Mimo że dzieli nas wiele kilometrów czułem jakby autor nie tyle mówił siedząc obok, co szeptał czule do ucha. Wzruszenie odbiera głos <3
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: grzybiarz » 18 lip 2014, o 18:29

Wkrecił się w te wojenki, że głowa boli.
http://forum.playloc.pl/viewtopic.php?f ... &start=133
Tutaj spytałem, czy czasem nie chodzi o smsa premium (coś kiedyś chyba takiego było z tłumaczeniem któregoś FF?), a ten mi odpisał (wrzucam, bo może ze swojego forum usunąc)
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Jeśli chodzi o twoją osobę, to idealnie by było, gdybyś nie zbliżał się do naszej pracy nawet na kilometr. Chociaż i tak wiadomo, że łatkę pobierzesz jako pierwszy i będziesz grał z wywieszonym jęzorem — takie pocieszenie, że już cię raczej tutaj nie zobaczymy. :-)

Spolszczenie będzie dostępne za darmo. Raz, że działamy non-profit, a dwa, że nie chcemy naciągać twoich rodziców (pół biedy, gdyby spolszczenie było dla nich, a nie dla ich syna).

I mała rada: energia, która jest wysyłana od X do Y, wraca potem od Y do X. Więc zachowując się w ten sposób, nie spodziewaj się, że będziemy cię szanować. Szczególnie że — jak już było wielokrotnie wspominane — jesteśmy grupą non-profit, więc nie musimy się bawić w dyplomację ani pijarowe bzdury. Jak ktoś jest chamem, możemy swobodnie odwdzięczyć mu się chamstwem. Jak ktoś zadaje merytoryczne pytania, możemy merytorycznie odpowiedzieć.
Odechciało mi się czekać na to tłumaczenie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość