Gry z wymuszonym polskim dubbingiem

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Danio237
Posty: 15
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:07

Gry z wymuszonym polskim dubbingiem

Postautor: Danio237 » 18 maja 2020, o 00:01

Nie wiem za bardzo gdzie to napisać, to forum specjalizuje się w lokalizacjach więc może pomoże?
Jak mnie to wkurza! Gry które mają zrobione pełnoprawne tłumaczenie ale nie masz wyboru, albo grasz w pełni po angielsku, albo by mieć napisy i interfejs po polsku musisz słuchać okropnego polskiego dubbingu... Na ps4 mnóstwo gier tak ma, a teraz na to trafiłem nawet na PC. W Doom 2016 jest zarówno angielska jak i polska wersja językowa, ale oczywiście idiotyczna Bethesda nie dała opcji zmiany ich indywidualnie, nie mogę grać jak człowiek z polskimi napisami i oryginalnym dubbingiem. :/ Ktoś wie może jak to osiągnąć w wersji steamowej, jakaś podmiana plików itd? Prostej podmianki nazw plików "english(us)" na "polish" itd już próbowałem, zawsze po takich zmianach po prostu wcale nie ma głosów.

To samo ostatnio miałem w Sunset Overdrive, grę porzuciłem bo musiałbym słuchać żałosnego polskiego dubbingu... :(

Danio237
Posty: 15
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:07

Re: Gry z wymuszonym polskim dubbingiem

Postautor: Danio237 » 8 cze 2020, o 19:44

Mówisz o Doomie czy Sunset Overdrive? Sunset udało mi się odpalić w pełni po angielsku zmieniając język windowsa na angielski, a Dooma mogłem łatwo ustawić całość w oryginale na steamie od początku, to akurat nie problem. Tylko frustruje mnie brak możliwości ustawienia polskich napisów i oryginalnych głosów w wielu grach, VPN nic tu nie zmieni.

A tak BTW to Dooma już teraz i tak przeszedłem w pełni po angielsku, ale jak ktoś znajdzie sposób na podmianę plików by było po ludzku to można powiedzieć, może się komuś przyda.
BTW, ta gra jest przepiękna, Doom 2016 polecam bardzo fanom strzelanek i rozpierduchy.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Gry z wymuszonym polskim dubbingiem

Postautor: Fabiosek » 8 lip 2020, o 12:22

Na PS4 i Xbox One wystarczy zmienić region, w grze jest do wyboru wtedy polska wersja językowa (napisy), dubbing masz oryginalny. Grałem w ten sposób w Fallen Order.

Danio237
Posty: 15
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:07

Re: Gry z wymuszonym polskim dubbingiem

Postautor: Danio237 » 24 sie 2020, o 14:41

Na PS4 i Xbox One wystarczy zmienić region, w grze jest do wyboru wtedy polska wersja językowa (napisy), dubbing masz oryginalny. Grałem w ten sposób w Fallen Order.
To oznacza tylko tyle, że w ten sposób da się zrobić w Fallen Order. W każdej grze jest inaczej i to zależy od twórców, niektórzy spieprzą, inni zrobią to dobrze.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości