Strona 1 z 1

[PSX] Saga Frontier 2

: 19 lis 2008, o 14:27
autor: itson
To czego dopatrzyłem się w pierwszym rozdziale czyli Poród Gustava:
Obrazek

Rozdział króciutki to i zdjęć niewiele. Jak nietrudno zauważyć ciągle powtarza się ten sam błąd czyli czyli niepotrzebne spacje głównie przed kropkami i przecinkami, grałem jeszcze 2 kolejne rozdziały i cięgle jest z tym problem, nie dałoby się tego poprawić bez robienia screenów?

Re: [PSX] Saga Frontier 2

: 19 lis 2008, o 14:39
autor: bemberg
Mimo, ze nie powinienem odzywać się w tej sprawie, ale nie moge się powstrzymać :)
Robienie screenów przy betatestach zdaje jedynie egzamin, gdy chcemy sobie swobodnie grać. SF2 to pierwszt projekt Kochataków, jak widać chyba nie mieli kropki w tablicy :p I tu bardziej zdałoby egzamin korekta w "bebechach gry" czyli przy użyciu hexedytora bądź zdumpowanego tekstu.

Re: [PSX] Saga Frontier 2

: 19 lis 2008, o 14:52
autor: itson
Akurat te screeny które wkleiłem są robione w epsxie ale generalnie gram na psp, a poza zrobieniem screena na konsoli nic więcej zrobić nie mogę więc ja się tego nie podejmę.

Re: [PSX] Saga Frontier 2

: 19 lis 2008, o 16:39
autor: Grahf Wiseman
Co do SF2 to rowniez uwazam, ze lepoej w snes edicie robic korekte - po pierwsze nie ma zadnych powtorek/kopii dialogow wiec praca polega w sumie na przeleceniu calego pliku i poprawie bledow i dotlumaczeniu.

Owe spacje i kropki wynikaja z braku wiedzy technicznej - kilka pierwszych lokacji jest w ten sposob skaszanionych, potem juz jest ok.