Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
Awatar użytkownika
Adadid
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2017, o 09:31
Kontakt:

Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Postautor: Adadid » 28 lip 2017, o 21:57

Hej!
Jestem pod dużym wrażeniem pracy tutejszych tłumaczy, a jako że mój angielski jest na dość dobrym poziomie, chętnie zabrałbym się za spolszczenie jakiejś gry. Tylko właśnie... jakiej?

Wiele razy grając w jakąś grę po angielsku, patrzyłem w pliki, czy nie dałoby się machnąć spolszczenie. W tym jest duży problem - nie wiem, gdzie szukać. Wiadomo, każda gra jest inna, ale może ktoś wybierze z mojej biblioteki jakąś grę, z którą nie będzie problemów technicznych? Zresztą, nawet mogą być, tylko niech ktoś mi wytłumaczy, jak je rozwiązać. Z góry dzięki!
Profil:
http://steamcommunity.com/id/Adadid2

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Postautor: ArtekXDPL » 30 lip 2017, o 22:39

Aktualnie pracuje nad The Bureau: XCOM Declassified, jak chcesz to możesz mi pomóc, do spolszczania gry wymagany jest jedynie Notatnik.

Awatar użytkownika
Adadid
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2017, o 09:31
Kontakt:

Re: Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Postautor: Adadid » 31 lip 2017, o 13:13

Ha, nawet próbowałem się wziąć za spolszczenie do tej gry ale ogrom tekstu mnie nieco przytłoczył. Pograłem zresztą trochę i gra chodziła mi w 20 klatkach, więc z testowaniem też może być ciężko. :)
Dziękuje Ci za propozycję, ale na początek chciałbym się zabrać za coś mniejszego. :) Przejrzałem pobieżnie poradniki dostępne na forum i postanowiłem wziąć się za gry na Unity. Internet nielimitowany będę miał dopiero od 10 sierpnia (po wielu latach męczenia się z limitem 2 gigabajtów, później 7, później 14, a ostatnio 35), wtedy będę mógł troszkę popróbować. Dzisiaj ściągnąłem ze Steama The Graveyard od Tales of Tales, ale mechanizmy z poradnika coś nie zadziałały.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Postautor: ArtekXDPL » 1 sie 2017, o 09:35

To w takim bądź razie dawaj ze mną Star Wolves 3, może tam jest mniej tekstu.

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Postautor: Zagadka » 1 sie 2017, o 10:48

Do jakieś przygodówki chętnie ujrzę spolszczenie :P

mario
Posty: 55
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:12

Re: Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Postautor: mario » 2 sie 2017, o 21:23

Jest taka gierka Treasure Adventure Game, nie powinno być tam za dużo tekstu, a fajnie by było pograć w nią po polsku.

Bone
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2017, o 09:52

Re: Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Postautor: Bone » 9 sie 2017, o 18:30

Infamous, a może gdzies jest do tej gry spoleszczenie?

Awatar użytkownika
Adadid
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2017, o 09:31
Kontakt:

Re: Wykonam spolszczenie - tylko do czego?

Postautor: Adadid » 9 sie 2017, o 23:43

Infamous? Ze spolszczeniem na grę konsolową może być ciężko. ;) Zresztą ta gra jest po polsku, może się nie zrozumieliśmy...
Treasure Adventure Game jak i Star Wolves 3 nie mam. :) Póki co przypominam sobie klimat Sama i Maxa, żeby pomóc Zagadce w testach drugiego sezonu, potem zobaczymy. :)


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości