Szukam pomocy - darmowy RPG

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
rycho2009
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2021, o 13:43

Szukam pomocy - darmowy RPG

Postautor: rycho2009 » 31 sty 2021, o 00:23

WSTĘP

Witajcie,
Obecnie tłumaczę darmową grę RPG ze Steam (na silniku RPG Makera VX Ace), projekt jest ukończony w około 30% lecz myślę, że do końca przyszłego miesiąca powinienem się wyrobić z ukończeniem(nawet jeśli nie wszystkiego to przynajmniej tego co najważniejsze - najwyżej oleję kilka grafik, itp).

KOGO SZUKAM?
Szukam ludzi, którym chciałoby się zagrać, sprawdzić poprawność tłumaczenia oraz przejrzeć grę pod kontem jego braków(np. w oryginalnym tł. nie ma tłumaczenia, gdy próbuje się speedrunować pierwsze pomieszczenia - myślę, że można nazwać je glitchami tłumaczeniowymi).

CO TŁUMACZĘ?
Tytuł powiedzmy, że będzie (albo i nie) niespodzianką mogę tylko powiedzieć, że został wydany oryginalnie na Japonię jest dystrybuowany na Steam z tłumaczeniem angielskim(niestety widać kilka... problemów językowych) zajmuje ok 300-500 mb i opowiada historię przybranych sióstr.

ILE CZASU WYMAGAM?
Jak przechodziłem pierwszy raz całą grę zajęło mi to +-4 godziny(speedrunerzy zeszli poniżej 1)[na steam na 3 zakończenia pisze 4,3h]. Trzeba wziąć poprawkę na to, że nie szukałem glitch i nie porównywałem tłumaczeń.

KIEDY REZERWOWAĆ CZAS?
Jak wspomniałem wyżej jakoś pod koniec lutego początek marca.

KONTAKT
Więcej informacji na Discordzie(rychoxs#0051).
(tutaj na PW niestety nie patrzę zbyt dużo - czas schodzi na tł.)

Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości