[PSX] Parasite Eve

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
wielebny
Posty: 26
Rejestracja: 12 sie 2008, o 21:33

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: wielebny » 29 paź 2008, o 20:52

Zmieniłem w epsx-ie plugin do cd i zadziałało, ale na psp już niestety nie, wiesza się w tym samym momencie co w epsx-ie na starym pluginie

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: Grahf Wiseman » 29 paź 2008, o 21:28

Zmieniłem w epsx-ie plugin do cd i zadziałało, ale na psp już niestety nie, wiesza się w tym samym momencie co w epsx-ie na starym pluginie
A co ma plugin CD do spolszczenia? Zrob sobie obraz(np Win Iso), spatchuj za pomoca ppf o matic i graj na emulatorze(Run ISO) lub ewentualnie baw sie dalej w ebooty(w tym temacie nie pomoge bo jako ze nie mam PSP to nie siedze w temacie).
Wersja angielska sie nie zawiesza?
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

wielebny
Posty: 26
Rejestracja: 12 sie 2008, o 21:33

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: wielebny » 29 paź 2008, o 22:21

Faktycznie jest taka opcja jak Run ISO i przy jej użyciu działa bez problemu. Ja robiłem tak ze instalowałem DAEMON Tools ładowałem image do wirtualnego napędu i w epsx-ie brałem Run CD a wtedy plugin do CD ma znaczenie, na tyn standardowym nie działa ściągnąłem PEOpS CDR plugin i na nim poszło

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: Grahf Wiseman » 30 paź 2008, o 09:23

Problemy rozwiazany - grajcie wiec i piszcie komenty/recenzje spolszczenia. Ku chwale Polskiego Romhackingu!
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

loki7777
Posty: 11
Rejestracja: 5 paź 2008, o 12:41

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: loki7777 » 30 paź 2008, o 19:03

No to czas zaczac ex game:) - w oczekiwaniu na spolszczenie pe2:)

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: Berion » 31 paź 2008, o 20:03

Patch created with PPF-Studio v1.01
Może warto by coś tam wpisać?...
Dlaczego nie ma żadnego *.diz-a?
Dlaczego nie ma undo-data skoro to jest PPF3, a patch jest mikroskopijnych rozmiarów?

Na razie tyle, właśnie dziś sobie zagram od początku, więc pewnie jutro zrównam Was z ziemią. Stay tuned. ;)
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: Grahf Wiseman » 31 paź 2008, o 20:34

Na razie tyle, właśnie dziś sobie zagram od początku, więc pewnie jutro zrównam Was z ziemią. Stay tuned. ;)
... or die trying xD
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: Berion » 31 paź 2008, o 21:02

No to się nagrałem... emu na klocku mi się zawiesza losowo, więc żaden to komfort z grania (to samo piszą tutaj, ale chciałem samemu się przekonać...). W każdym razie pierwsze 10 min. zaowocowało całą toną błędów. Większość widać na screenach:
http://www.sendspace.com/file/39cqrz

Generalnie tak:
- gdzie moje tim-y do titla? :P
- MASA błędów vide "sie", zamiast "się" itp.
- brak grafik z hud-a (ikonki itd.).
- tragiczna jakość: "Published by Square i Kochataki".
- nie przetłumaczony tutorial.

Trzeba było napisać, że to jakaś wersja 0.7 to bym jeszcze nie grał. Odpalę sobie oryg. na PSXie, albo poczekam na jakąś rzeczywistą pre-final. :P
~ Primum non nocere ~

Musiol
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2008, o 09:21
Kontakt:

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: Musiol » 31 paź 2008, o 21:36

No to się nagrałem... emu na klocku mi się zawiesza losowo, więc żaden to komfort z grania (to samo piszą tutaj, ale chciałem samemu się przekonać...). W każdym razie pierwsze 10 min. zaowocowało całą toną błędów. Większość widać na screenach:
http://www.sendspace.com/file/39cqrz

Generalnie tak:
- gdzie moje tim-y do titla? :P
- MASA błędów vide "sie", zamiast "się" itp.
- brak grafik z hud-a (ikonki itd.).
- tragiczna jakość: "Published by Square i Kochataki".
- nie przetłumaczony tutorial.

Trzeba było napisać, że to jakaś wersja 0.7 to bym jeszcze nie grał. Odpalę sobie oryg. na PSXie, albo poczekam na jakąś rzeczywistą pre-final. :P
Więc to i ja sobie coś zagram w PE, jak na razie powstrzymując się od pisania newsa, poczekam na wersję finalną.

loki7777
Posty: 11
Rejestracja: 5 paź 2008, o 12:41

Re: [PSX] Parasite Eve

Postautor: loki7777 » 31 paź 2008, o 23:25

http://odsiebie.com/pokaz/865134---0d2f.html
Link do mojej wersji - skonwertowana do ppf2.0, nazwy plikow poprawione zgodnie z wymogami emulatorka - nie ma problemu z epsxe (nie trzeba patchowac obrazu).

Co do uwag to menu glowne na cd2 nie jest spolszczone - to tak na szybko.
I jesli bedzie taka mozliwosc to prosze od razu zrobic ppf'a w starszej wersji - dla niektorych ma to znaczenie.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości