Night in the Woods

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Pieseł

Re: Night in the Woods

Postautor: Pieseł » 12 sty 2019, o 11:45

Przykre ;-(

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Night in the Woods

Postautor: Norek » 14 sty 2019, o 08:28

Niestety z naszej strony żadne prace nie trwają, ale tytuł ten mamy na celowniku od dawna.
Nie mamy w tej chwili możliwości technicznych, żeby rozpocząć bezproblemowo tłumaczenie NitW.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Gryszko96
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2018, o 17:05

Re: Night in the Woods

Postautor: Gryszko96 » 19 lut 2021, o 02:15

Minęły dwa lata, macie już możliwości techniczne, żeby rozpocząć bezproblemowo tłumaczenie NitW?

BB,DP,RZ

Re: Night in the Woods

Postautor: BB,DP,RZ » 19 mar 2021, o 19:15

Dzień dobry/Dobry wieczór czy na dzień "dzisiejszy" wiadomo cokolwiek na temat spolszczenia tej gry?

Racc00n

Re: Night in the Woods

Postautor: Racc00n » 6 gru 2021, o 11:56

Rozmawiałem ostatnio z pewnym Rosjaninem na discordzie. Powiedział mi, że rosyjska wersja Nitw istnieje. Pokazał mi parę screenów na dowód. Wiem też, że istnieje wersja chyba chińska, koreańska lub japońska. Tak więc da się to zrobić.

Gryszko96
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2018, o 17:05

Re: Night in the Woods

Postautor: Gryszko96 » 19 lut 2022, o 07:10

Minęły trzy lata, macie już możliwości techniczne, żeby rozpocząć bezproblemowo tłumaczenie NitW?

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: Night in the Woods

Postautor: maron97 » 28 lut 2022, o 19:37

Gdybym otrzymał pliki gry to mógłbym spróbować wydobyć teksty itp. :)

Gryszko96
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2018, o 17:05

Re: Night in the Woods

Postautor: Gryszko96 » 19 lut 2023, o 14:00

Minęły cztery lata, macie już możliwości techniczne, żeby rozpocząć bezproblemowo tłumaczenie NitW?

Pieseł
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2019, o 21:07

Re: Night in the Woods

Postautor: Pieseł » 27 mar 2023, o 21:01

Cztery? Ja tą dyskusję otworzyłem 6 lat temu XD . Wydaje mi się że niestety to już wymarły temat :( .

Awatar użytkownika
L1sek-
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2023, o 21:46

Re: Night in the Woods

Postautor: L1sek- » 19 kwie 2023, o 22:44

Heja, ogólnie to jestem fanem gierki i zacząłem szukać tłumaczenia, nie dlatego że czegoś nie rozumiałem ale z ciekawości i natrafiłem na ten wątek. Trochę mnie dziwi że przez tyle lat nie powstało żadne tłumaczenie (chyba że powstało ale nikt tutaj o tym nie wspomniał) i jako fan samej produkcji mógłbym ją przetłumaczyć. Mam wszystkie pliki do tłumaczenia gotowe. Tylko chciałbym się upewnić że nie istnieje już żadne tłumaczenie, ilość tekstu w tej grze jest gigantyczna i nie chciałbym tego czasu wyrzucić do kosza przez niedoinformowanie.
A co tyczy się jeszcze samego tłumaczenia to tak:
Wszystkie dialogi można przetłumaczyć bez żadnego problemu, polskie znaki wystarczy dodać (tj. zrobić ich grafikę i zaimportować do gry, mały problem), tylko w samej gierce jest też trochę tekstu na teksturach i jak samo dostanie się do nich i edycja w photoshopie nie jest problemem, to tych tekstur są tysiące, dziesiątki tysięcy i nie są podpisane tak żeby łatwo było odnaleźć akurat te na których jest tekst. Także wydaje mi się że na razie sens ma jedynie tłumaczenie dialogów. Oczywiście ponownie, o ile takie tłumaczenie jeszcze nie powstało.

Obrazek


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość