The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
RaBo

The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: RaBo » 7 sie 2019, o 03:30

Witam.

Z racji, że polski dystrybutor Cenega niezbyt się popisał w tej materii (delikatnie mówiąc), to czy ekipa byłaby może zainteresowana spolszczeniem The Dark Pictures: Man of Medan w wersji na PC?

Poprzednia produkcja twórcow, Until Dawn, była naprawdę zajefajna i cechowała się bardzo dobrym spolszczeniem. A w Man of Medan - klops, ani polskiego dubbingu, ani napisów :/

Adrian69

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: Adrian69 » 28 sie 2019, o 21:57

Ja był bym bardzo chętny wersji PL

KAMILXDPL-Kamil
Posty: 24
Rejestracja: 21 sty 2017, o 18:04

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: KAMILXDPL-Kamil » 30 sie 2019, o 16:30

Podłączam się do pytania

VantosX

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: VantosX » 30 sie 2019, o 17:28

Raczej nie będą zaczynać nowego projektu, skoro nie mogą skończyć juz zaczętych jak TWD:TFS. Trzeba czekać na ukończenie projektów i chęci do spolszczenia tego, a tekstu w Man of Medan pewnie jest sporo.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: Norek » 31 sie 2019, o 10:36

Dokładnie, my nie bierzemy w tej chwili żadnych nowych projektów, ALE przecież w naszej społeczności jest sporo osób, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby inni się wykazali : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Adrian69

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: Adrian69 » 2 wrz 2019, o 12:34

Znacie jakąś grupę która by się podjęła przetłumaczenia

RadolSzczecin
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: RadolSzczecin » 2 wrz 2019, o 18:33

Ostatnimi czasy wychodzą takie fajne i "duże" gry (np.Metal Gear Solid V, a teraz ten Man of Medan) że aż się prosi aby powstały do nich spolszczenia.
Ja tu na stronie nie widze nawet porównywalnych projektów w produkcji a jakieś pomniejsze popierdółki (zaznaczam - że to moim zdaniem)
Ostanimi wydanymi, w miarę znaczącymi, większymi projektami, były Life Is Strange i The Walking Dead.
Szkoda, że nie podzielacie mojej opinii iż taki jeden skończony projekt jak chociażby MGSV lub właśnie taka gra jak Man of Medan, byłby bardziej wartościowym i znaczącym projektem niż sześć razem wziętych tych co wciąż jest nie skończonych.
Ogólnie straszna tu od jakiegos czasu posucha i bieda... a w tak fajne gry musimy grać po angielsku.Szkoda.

p.s.
Wiem, że to się łatwo pisze a czasami trudniej skrzyknąć ludzi i zrobić, jednak ekipa "Graj Po Polsku" to raczej gwarancja że jak się za coś wezmą to zawsze skończą i fajnie by było jakby taki większy projekt wzieli sobie na tapetę.To już nawet bez zbędnych pytań o date premiery można by spokojnie sobie czekać.
Myślę że skończenie spolszczenia właśnie jednej z takich "większych" gier gdzie było by bardzo dużo odbiorców, odbiło by się pozytywnie także jeśli chodzi o propagowanie tej strony i ludzi z nią związanych.

VantosX

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: VantosX » 2 wrz 2019, o 20:38

GPP to jednak nie gwarancja że jak coś zaczną to skończą, przykład Minecraft Story Mode. MGS czy Man of Medan to o wiele większe produkcje niż takie TWD. Brakuje też ludzi w GPP i czasu bo też mają życie, więc te projekty byłyby bardzo trudne do realizacji :) Samo TWD ma problemy z braku czasu na testy spolszczenia także ludzie nie ma sensu sie żalic czy wypisywać swoje smutki bo to nic nie da, ludzi i czasu dzięki temu nie przybędzie. Można tylko napisać wątek co by się chciało i co jakiś czas sprawdzać czy coś ruszyło.

Ryxu007
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2019, o 20:44

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: Ryxu007 » 2 wrz 2019, o 20:54

Niestety podzielam zdanie kolegi oprócz THD i Life Is Strange i final tu nic nie ma , nie chce cie przetłumacz coś co naprawdę ludziom sprawiło frajde, jak grę o trupach.Nie wiem jak wasza grupa jest dzielona na dane tytuły , ale moi zdanie powinno się tłumaczyć jeden tytuł AAA który nie ma PL i jest na nie go zainteresowanie a nie tłumaczy pierdułki które grają mała garstka ludzi , czemu nie możecie zrobić jakieś ankiety które gre przetłumaczyć pierwszą i (całą grupą) i następ tytuł i tak dalej, to jest moje zdanie, chciałbym zagrać chociaż THD po po polsku bo inne tytuły które olaliście ludzie niestety grają po ENG

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: jose77 » 2 wrz 2019, o 21:36

Z tego co się orientuję. To pierdułki tłumaczą pojedyncze osoby. Ewentualnie w dwie. Nie związanie z GPP.

GPP popłynęło w na duże wody i... zaginęło. Niech pokończą co tam mają. Dajcie im czas. I dla odmiany niech wezmą coś mniejszego, aby chęci wróciły. Tak to widzę.

Pozdrawiam.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość