Hitman 3

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Kamil911

Hitman 3

Postautor: Kamil911 » 25 sty 2021, o 16:40

Cześć.
Czy jest szansa na spolszczenie gry Hitman 3 (2021)?

fanAgenta47

Re: Hitman 3

Postautor: fanAgenta47 » 31 sty 2021, o 00:28

Jest jak najbardziej. Aktywnie śledzę te informacje i w sieci pod adresem https://notex.app/rpkg/ pojawiło się już narzędzie umożliwiające wypakowanie paczek rpkg w których znajdują się zakodowane pliki tekstowe z rozszerzeniem locr.
Wspominane narzędzie pozwala na odkodowanie tych plików oraz modyfikacje i tłumaczenie gry, poniżej wycinek pliku:

Kod: Zaznacz cały

{ "Language": "en" }, { "StringHash": 4042847620, "String": "Eliminate Raoul Blanc with a pistol" }, { "StringHash": 638953920, "String": "Eliminate Raoul Blanc with a falling object" }, { "StringHash": 609425305, "String": "Eliminate Eric Hébert in an explosion accident"
Tak więc tłumaczenie gry z technicznego punktu widzenia jest już możliwe, teraz tylko potrzeba śmiałków którzy podejmą się próby stworzenia takiego spolszczenia. Jeśli się taka grupka znajdzie to będę jej kibicował, jako wielki fan serii.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: Hitman 3

Postautor: ArtekXDPL » 1 lut 2021, o 11:35

Z czysto technicznego punktu widzenia zrobienie spolszczenie jest możliwe. Powstało już narzędzie umożliwiające dostęp do plików z tłumaczeniem gry.
Pytanie tylko czy twórcy gry, planują w przyszłości wprowadzić więcej języków. Gra jest rocznym exclusivem na platformie Epic Games, więc może wraz z premierą na Steamie, twórcy wprowadzą dodatkowe języki w grze.

Ta informacje decyduje o ewentualnej próbie stworzenia spolszczenia do tej gry, bo nie ma sensu, żeby kilka osób siedziało godzinami nad spolszczaniem gry, jeśli za rok twórcy wprowadzą język polski do gry.

Poniżej wczorajsza moja zabawa z plikami gry:
Obrazek
Obrazek

Deveee

Re: Hitman 3

Postautor: Deveee » 18 lut 2021, o 10:26

Raczej nie ma co liczyć na to, że twórcy dodadzą języki do gry: https://www.hitmanforum.com/t/polish-subtitles/2349/8

Awatar użytkownika
pabloNR
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:26

Re: Hitman 3

Postautor: pabloNR » 13 sty 2022, o 20:24

Strasznie dziwna sprawa z tym Hitmanem 3. Do pierwszych dwóch części są napisy, a w trójce nie dali. Niebawem na steam pojawi się pakiet Hitman Trilogy. Można jeszcze liczyć na to spolszczenie?
„Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości” - J. Piłsudski

kubiacko

Re: Hitman 3

Postautor: kubiacko » 25 sty 2022, o 13:10

Niestety jak dla mnie było wiadomo że nie będzie spolszczenia po premierze na Steam bo kto miał kupić i zagrać to kupił i zagrał na Epic Games więc żaden to dla nich zarobek jak by teraz dali spolszczenie a jak widać mają nas gdzieś nad czym ubolewam.Wiem że niestety Hitman nie ma w Polsce takiej dużej popularności i nie jest tak lubiany ja np.Gothic gdzie zawsze znajdą się ludzie którzy zrobią spolszczenie do jakiegoś moda który wyszedł jak i nie jest tak popularny i lubiany jak inne gry lub serie gier ale moje pytanie brzmi czy jest ktoś komu się chce i kto lubi Hitmana jak i zna się na tworzeniu spolszczenia i podjął by się spolszczenia?

Zdyszany Mleczarz

Re: Hitman 3

Postautor: Zdyszany Mleczarz » 27 sty 2022, o 18:13

Z zapałem podpinam się pod prośbę o wykonanie spolszczenia do Hitmanka. Gra posiadała PL w dwóch poprzednich częściach, jak wiadomo tytuł miał stanowić integralną trylogię uruchamianą z poziomu części trzeciej po zaimportowaniu map. Problem w tym, że nie umieszczając PL w części trzeciej cała trylogia została zangielszczona czyli posiadając kompletny pakiet mamy wszystko w ANG. Szkoda mi już komentować taką decyzję twórców, gra prawdopodobnie nie doczeka się już oficjalnej polonizacji więc jeżeli istnieje ktoś kto podjąby się wykonania takiego projektu to z chęcią dorzucę się finansowo w ramach zbiórki czy jakiejkolwiek inicjatywy w tym kierunku. Gra zasługuje na pożądne wydanie. Jak widać chłopaki z IOI wypięli się ładnie na rynek polski. Szkoda tylko, że jeszcze w trakcie całego planu wydawniczego trylogii. Pozdrawiam

Adam

Re: Hitman 3

Postautor: Adam » 2 lut 2022, o 21:43

Napisałem do suportu w tej sprawie i taka odpowiedz otrzymałem

Hello agent Adam,

I'm Maria from the HITMAN 3 Player Support team and I'll be your Handler today. Thank you for your patience while I got back to you and apologies for the delayed reply. We would have reached out sooner if not for the large number of tickets we are dealing with at the moment.

I understand that you would like to have Polish subtitles added to the game. Thank you a lot for your effort in sharing this with us, we appreciate it!

I would like to let you know that I just documented it and sent it over to our developers and the game team. They review all the suggestions out of the community and consider them for future updates to the game. I cannot promise you that your idea will be implemented, but rest assured that your voice will be heard!

Our community-created forum is also a great place to discuss and share ideas. Feel free to join it and connect with fellow agents that are just as passionate! We keep a close eye on the discussion there.

Should you ever have another idea that comes to your mind, please don't hesitate to let us know. Insights out of the community are one of the best ways to make Hitman 3 even better :)

Kind regards,
Maria
HITMAN 3 Player Support

Dawid

Re: Hitman 3

Postautor: Dawid » 16 lut 2022, o 15:53

Adam jakieś pół roku temu dostałem dokładnie taką samą odpowiedz od IOI więc postanowiłem napisać do nich jeszcze raz po czasie i właśnie dziś dostałem odpowiedz ze nie planują dodać więcej języków do Hitmana 3 szkoda. Też bym się z chęcią dorzucił finansowo dla twórcy takiego Spolszczenia

Koala Lump z Ur

Re: Hitman 3

Postautor: Koala Lump z Ur » 26 mar 2022, o 20:47

Więc jak sytuacja wygląda? Ktoś się podejmie spolszczenia? Twórcy postąpili wyjątkowo bezczelnie. Pierwsze dwie części PL, a trzecia, spajająca całą trylogię w całość, wszystko przekreśla. Absurd.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość