Propozycja dubbingu

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Propozycja dubbingu

Postautor: nouwak » 17 lis 2012, o 18:18

Bo to chamy są. Uważają się za nie wiadomo kogo (nie wszyscy oczywiście).

Według mnie Twój pomysł jest całkiem niezły. A jeśli sam próbujesz korzystać z narzędzi to metodą prób i błędów się czegoś nauczysz, co może zaowocować w przyszłości. Sam nie za bardzo zajmuję się modami (już nie), także od strony technicznej nic nie pomogę, ale jeśli mój głos by się nadał, to byłbym jak najbardziej chętny.

EDIT: A to nie przypadkiem Twój temat? A pisałeś, że skasowali.
http://themodders.org/index.php?/topic/ ... try1059692
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

Kamyk95
Posty: 9
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:13

Re: Propozycja dubbingu

Postautor: Kamyk95 » 17 lis 2012, o 18:35

Widzę, że naprawdę pomysłowi ludzie tu siedzą, nigdy nie wpadłem na pomysł dubbingu modów do Skyrima, a skoro o nim mówiąc - może dubbing do Dawnguard co? W Polsce jest dostępny tylko w wersji kinowej. A co do modów - świetna sprawa, ale przedtem może same tłumaczonko napisów i komunikatów (nie nawidzę jak mi się zmienia nazwa danej lokacji na angielską, w polskiej wersji gry).

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Propozycja dubbingu

Postautor: Johnny » 17 lis 2012, o 18:35

Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

Kamyk95
Posty: 9
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:13

Re: Propozycja dubbingu

Postautor: Kamyk95 » 17 lis 2012, o 18:40

To w takim razie, musi być u mnie jakiś błąd w plikach, bo dubbingu nie ma.

Silencethanatos
Posty: 31
Rejestracja: 31 lip 2011, o 15:42

Re: Propozycja dubbingu

Postautor: Silencethanatos » 18 lis 2012, o 18:28

Faktycznie mój temat, chociaż dziwne...dobra mniejsza ważne że wątek powrócił i istnieje choć mały odzew. Będę kombinować nad modem MoonPatch puki co bo wiem że w nim istnieją dorobione dialogi, nie wiem jak będzie miało to miejsce w innych "cichych" modach ale i do tego dojdziemy :)
O Dawnguard już długo było wiadomo że wyjdzie w dubbingu polskim. Cenega zajmuje się na poważnie spolszczeniami przynajmniej w moim odczuciu od sukcesu Wiedźmina, gdzie było nieśmiało a potem coraz lepiej(mówię o innych pozycjach które trzeba było spolszczyć a nie o Wiedź żeby nie było ;) )
Kamyk sprawdź w plikach ustawień czy jest język wpisany jako polski "polish" a na upierdliwego podmień pliki pl dubbingu na angielskie nazwy i zamień oryginalne pliki.
Pliki dubbingu "głosów" mają postać .fuz
Ktoś kto doskonale zna angielski mógł by przetłumaczyć ten wątek (rozwiązanie podane przez "shittakaburi " i " Aluminumfoil" )http://forums.nexusmods.com/index.php?/ ... le-voices/ ? wolał bym nie pominąć żadnego elementu o którym wspominają.

-- 19 lis 2012, o 01:15 --

Znalazłem idealny program Unfuzer który robi wszystko za nas jeśli chodzi o przerobienie plików fuz do wav
http://skyrim.nexusmods.com/mods/9797 i w drugą strone (co jest bardziej istotne)

Macio
Posty: 7
Rejestracja: 4 mar 2013, o 18:34

Re: Propozycja dubbingu

Postautor: Macio » 4 mar 2013, o 22:00

Ja z miłą chęcią pomogę, od warstwy głosowej, jeżeli chodzi o strone techniczną już nie za bardzo, bo w Skyrima trochę grałem, ale w mody już nie. Jeżeli będziesz potrzebował głosu, daj znać! Oczywiście jeśli temat jest aktualny mogę wysłać próbki. Pozdrawiam.


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość