Dubbing do Commandos: BEL?

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Miczki
Posty: 38
Rejestracja: 2 gru 2012, o 20:45

Dubbing do Commandos: BEL?

Postautor: Miczki » 29 gru 2012, o 12:22

Witam,
zapewne kojarzycie grę Commandos Behind Enemy Lines. Niedawno wpadłem na pomysł, aby zrobić uzupełnienie do oficjalnej polskiej wersji językowej. Mianowicie - dźwięki w trakcie gry, bo tam nie da się wsadzić napisów. Wszystko wczoraj wyjąłem z gry, przetłumaczyłem teksty, ale jest jeden szkopuł. Kiedy zamieniam audio, komandos jest cicho przez chwilę. Później gra bierze "pierwotne" dźwięki bezpośrednio z pliku WARGAME.DIR i jest po staremu. Próbowałem stworzyć plik z mono, stereo, zmniejszałem częstotliwość, ale bez zmian. Pomożecie? Każdy miałby do nagrania od 12 do 15 krótkich tekstów. Sądzę, że to kusząca propozycja;)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Dubbing do Commandos: BEL?

Postautor: ikskoks » 29 gru 2012, o 12:34

zapewne kojarzycie grę Commandos Behind Enemy Lines
W życiu o niej nie słyszałem ;D
Później gra bierze "pierwotne" dźwięki bezpośrednio z pliku WARGAME.DIR i jest po staremu.
Spróbuj stworzyć takie pliki, żeby miały identyczny format, rozmiar, częstotliwość itp. jak w oryginale.

Awatar użytkownika
Shorty
Posty: 170
Rejestracja: 12 sie 2010, o 22:52
Grupa: Samotny wilk
Kontakt:

Re: Dubbing do Commandos: BEL?

Postautor: Shorty » 29 gru 2012, o 13:30

Mam wszystkie Commandosy na Steamie, a ty? Może to on jest problemem i wymusza aktualizację, pobranie oryginalnych plików. Chyba, że masz z GOGa albo w ogóle innej dystrybucji, wtedy to prawdopodobnie chodzi o rozmiar plików.
"Jak dobrze wiesz szaleństwo jest jak grawitacja. Wystarczy lekko pchnąć... "
~Joker

Miczki
Posty: 38
Rejestracja: 2 gru 2012, o 20:45

Re: Dubbing do Commandos: BEL?

Postautor: Miczki » 29 gru 2012, o 14:04

Mam wersję z CD-Action i tę z bazaru. W obu wypadkach jest tak samo. Rozmiar wiąże się z jakością, ale w jakim programie mielibyśmy nagrać kwestie w 64 kbps:P

Awatar użytkownika
Shorty
Posty: 170
Rejestracja: 12 sie 2010, o 22:52
Grupa: Samotny wilk
Kontakt:

Re: Dubbing do Commandos: BEL?

Postautor: Shorty » 29 gru 2012, o 14:27

W Audacity można nagrywać i eksportować pliki do 45-85kbps. Jeśli chodzi o stałą transmisję, to nawet da się ustawić 8kbps (oczywiście 64kbps też jest).
"Jak dobrze wiesz szaleństwo jest jak grawitacja. Wystarczy lekko pchnąć... "
~Joker

Miczki
Posty: 38
Rejestracja: 2 gru 2012, o 20:45

Re: Dubbing do Commandos: BEL?

Postautor: Miczki » 31 gru 2012, o 00:04

Prosiłbym o usunięcie tematu, ponieważ nie potrafię nadal rozwiązać tego problemu.


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości