Diablo 1 - Polski Dubbing

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
WIAFilms
Posty: 34
Rejestracja: 7 gru 2012, o 09:38

Re: Diablo 1 - Polski Dubbing

Postautor: WIAFilms » 31 paź 2013, o 14:03

@paulinapat96, przykro mi, ale jak wspomniała Phea, dubbing został już ukończony. Oczywiście zapraszam do innych projektów ;) Napisz do mnie na priv, chciałbym posłuchać więcej próbek Twojego głosu. Ten filmik na youtube, nie pozwala mi go jeszcze w pełni ocenić :)

I zapraszam na stronę dub.bdip.pl, gdyż tam projekt dubbingu został przeniesiony.

Awatar użytkownika
paulinapat96
Posty: 23
Rejestracja: 17 lip 2013, o 11:11

Re: Diablo 1 - Polski Dubbing

Postautor: paulinapat96 » 31 paź 2013, o 22:32

Hey, zazwyczaj jestem lektorem, nigdy nie dubbingowałam i chciałabym spróbować. Wiele razy brałam udział w różnych spektaklach ale to nijak się ma do takiej pracy ;/ Byłam lektorem w lokalnym radiu przez okres 2 miesięcy, zazwyczaj czytałam ogłoszenia/reklamy. Cóż... nie mam zbyt wielu próbek, najświeższe jest to co wysłałam na forum.
Zombie - connecting people!

Phea
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2012, o 19:56
Kontakt:

Re: Diablo 1 - Polski Dubbing

Postautor: Phea » 31 paź 2013, o 22:59

To sama coś wymyśl ;) Zdanie zagniewanym glosem, zdanie wesołym i tak dalej. Możesz nagrać jakiś prosty wierszyk i kazdy wers lub zwrotkę wypowiedziec zupełnie inaczej. To da jakiś obraz twoich możliwości. Tylko to wszystko pod warunkiem, że chcesz rozsyłać tę samą próbkę, bo zazwyczaj "rekrutacja" polega na tym, że trzeba nagrać konkretne kwestie castingowe i wysłać je do inicjatora projektu.
Odrobina absurdu w klimacie HP. Tostery, dziobaki i magia. Hory Portier.

WIAFilms
Posty: 34
Rejestracja: 7 gru 2012, o 09:38

Re: Diablo 1 - Polski Dubbing

Postautor: WIAFilms » 6 lis 2013, o 12:39

Projekt został tymczasowo zamrożony, co nie znaczy, że zamknięty. Niedługo na stronie dub.bdip.pl, pojawi się wyjaśnienie tej sytuacji ;)

-- 13 lis 2013, o 12:14 --

Polski dubbing Diablo 1 został wydany! :)

Zapraszam na moją stronę: www.wiaparker.blogspot.com

Do pobrania w dziale Pobieralnia... Cholera, jak ja się cieszę :D W końcu udało nam się ukończyć ten długotrwały projekt. Składam specjalnie podziękowania dla użytkowników tego forum, czyli Phei - genialnej Łotrzycy, której świetnie się słucha, i Menthora - wspaniałego narratora, od którego aż ciary przechodzą. Dziękuję również pozostałym uczestnikom dubbingu których niestety, nie ma na tym forum ;-)

Pozdrawiam i do następnego projektu :-)


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości