Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Fabiosek » 8 maja 2013, o 15:33

I komu by się chciało robić od nowa dubbing ;D Był bo był ale kiepski krótko mówiąc gówniany.

Dreamerion
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2012, o 20:12

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Dreamerion » 8 maja 2013, o 16:16

rewolwerow, bardzo proszę o próbki, bez nich trudno będzie przydzielić rolę ;)

Drakei, będzie nam bardzo miło jeśli zareklamujesz projekt! ;)

Co do dubbingu do MT, to przez jakiś czas koordynowałem ten dubbing. To był ogólnie burdel ;p Nie ma co do tego wracać. Oczywiście jeśli ktoś podejmie się jeszcze raz zorganizowania lepszego dubbingu, to czemu nie, ale nie wiem, czy w tym momencie miałoby to sens, bo mod swoją największą popularność ma już chyba za sobą.

Aktualna lista wolnych postaci:

3 ambienty czyli kwestie, które się powtarzają, gdy rozmawiamy z niektórymi bandytami.

Artch - pilnuje wejścia do starej kopalni, chamski, arogancki, ostry typek.
Kucharz - bez specjalnie określonego charatkeru, ale nie wacha się zabić człowieka
Gamal - człowiek, który załatwia nowych kopaczy do kopalni obiecując wielką karierę w obozie, człowiek Artegora
Mirzo - ma tylko kilka kwestii, wykonujemy dla niego zadanie, które ma nam pomóc dostać się do kopalni
Oczekujący - poddenerwowany, tajemniczy gość, negatywnie nastawiony do nas
Patter – myśliwy, głos można dopasować wedle potrzeb.
Rodriguez – mag ognia
Szpieg Cor Kaloma – wystraszony, chce wyżec się bractwa

Niedługo dostanę kwestie z Obozu Bractwa.

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: rewolwerow » 8 maja 2013, o 17:53

rewolwerow, bardzo proszę o próbki, bez nich trudno będzie przydzielić rolę ;)
Spoko próbki będą. Nie wiem czy mówiłem ale nie mam podłączonego komputera i używam póki co laptopa. Dziś podłączam go na nowo, a że trwają testy maturalne to mam dużo czasu i pewnie jutro ci nagram i wyślę te próbki.

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Menthor7890 » 8 maja 2013, o 20:13

Konto założone, próbki wysłane, mam nadzieję że się nadam. Nie mam konkretnych wytycznych komu miałbym podkładać głos, jak mój głos się nada to mi wystarczy i dobór roli zostawiam komuś innemu, (no chyba że trzeba zaklepać samemu). Trzymam kciuki za ten projekt bo może zachęci mnie do kolejnego powrotu do staruszka Gothica. Swoją drogą nie zamierzacie może dograć głosów do Mrocznych Tajemnic (mod)? Bo z tego co pamiętam tam dialogi były tylko pisane.

P.s: Prowadzę kanał na YT, czy mogę rozreklamować wasz projekt?
Warto by się za to zabrać po tym projekcie. Znacznie uprzyjemniłoby to grę, ale trzeba by pozbyć się paru uciążliwych bugów :P
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: LordWieslaw » 10 maja 2013, o 13:10

Co do Bezimiennego to polecił bym GabryZa, aktualnie dubbinguje w Złotych Wrotach, więc go można na końcu zostawić. Mam też pytanie, czy w modzie są nowe teksty dla postaci Miltena, Gorna, Diego, Lestera, Lee, Laresa itd. ? Jeśli tak to muszą być, bardzo podobne innej opcji nie ma. :)

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Fabiosek » 10 maja 2013, o 13:54

Z tego co słyszałem to GabryZ ma teraz maturę + potem sporo do nagrania (Złote Wrota) więc wątpie żeby chciał :D

Dreamerion
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2012, o 20:12

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Dreamerion » 13 maja 2013, o 00:06

Bezimienny jest już w trakcie nagrań. Głos jest profesjonalny, choć troszkę innny od Mikołajczaka. Niedługo jakieś próbki głosów powinienem wrzucić na YT, czyli za jakiś tydzień ;P

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Menthor7890 » 13 maja 2013, o 18:56

Czyżby Rojo grał Beziego? :D
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: rewolwerow » 13 maja 2013, o 20:06

2-0 że to Rojo

Dreamerion
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2012, o 20:12

Re: Gothic Edycja Rozszerzona DUBBING

Postautor: Dreamerion » 13 maja 2013, o 20:10

To nie Rojo, on niemiałby czasu nagrywać ponad 1000 kwestii. To nie jest ktoś znany (chyba), a przynajmniej mnie nic nie wiadomo ;p Ale za to jest bardzo duża szansa, że pojawi się postać, która dubbingowała w Gothic 3.


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości