Trepang2 Demo

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Hikooo
Posty: 37
Rejestracja: 3 cze 2023, o 01:38

Trepang2 Demo

Postautor: Hikooo » 3 cze 2023, o 01:56

Hej, chciałbym ogłosić, że zamierzam spolszczyć grę "Trepang2".
Póki co przetłumaczyłem wersje demonstracyjną gry, bo pełna wersja jeszcze nie wyszła.
Przetłumaczone zostały tylko napisy oraz opcje, bo do reszty nie mogłem znaleźć odpowiednich plików. I tak, są polskie znaki.



04_06
Dodano tłumaczenie nowych elementów
https://imgur.com/a/4XQ2Rrd

15_06
Spolszczenie jest już gotowe do pobrania wystarczy wkleić plik do Trepang2 Demo\CPPFPS\Content\Paks
Nie wszystko zostało przetłumaczone ze względu na problemy techniczne, ale najważniejsze zostało przetłumaczone, czyli napisy.
(Pisząc problemy techniczne mam na myśli, że po przetłumaczeniu niektórych elementów gra potrafi crashować, albo nie działać jak należy.
Załączniki
Trepang2_demo_spolszczenie_V2.7z
(3.86 MiB) Pobrany 36 razy

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: Trepang2 Demo

Postautor: matiko13 » 3 cze 2023, o 06:17

Widzę, że główne menu nie przetłumaczone, przyciski z opcji w "sterowanie" i prompty w grze. Patrząc na gameplay to wygląda trochę jak F.E.A.R.

Hikooo
Posty: 37
Rejestracja: 3 cze 2023, o 01:38

Re: Trepang2 Demo

Postautor: Hikooo » 3 cze 2023, o 22:11

Widzę, że główne menu nie przetłumaczone, przyciski z opcji w "sterowanie" i prompty w grze. Patrząc na gameplay to wygląda trochę jak F.E.A.R.
Chyba w godzinach można liczyć ile ja się naszukałem plików odpowiedzialnych za resztę rzeczy, ale za nic nie mogę ich znaleźć. I też wszystkiego nie da się przetłumaczyć, bo wtedy gra nie działa jak należy. Np. nie można tykać "custom" w ustawieniach, bo nie wyświetlają się dodatkowe opcje. "fullscreen" nie można tykać, bo gra startuje z "fatal error". Coś tam jeszcze spróbuję znaleźć, ale aż tak bardzo nie chce mi się poświęcać paru godzin, żeby tłumaczyć elementy mało istotne.

Dosłownie wszystko jest trzymane w osobnych plikach, np. każda wypowiedź to inny plik, do tego są w nieintuicyjnych miejscach i czasami nazwach.

EDIT: przynajmniej menu udało mi się przetłumaczyć, a niektóre z brakujących rzeczy po przetłumaczeniu crashowały grę jak tylko się pojawiał tekst, na którym były te przetłumaczone zdania.

https://imgur.com/a/4XQ2Rrd

tu można zobaczyć co dzisiaj udało mi się przetłumaczyć

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: Trepang2 Demo

Postautor: matiko13 » 4 cze 2023, o 06:47

Nieźle. Mam nadzieję, że pełną wersję też zrobisz jak wyjdzie i nie będzie już aktualizowana bo bym zagrał w nią.

Hikooo
Posty: 37
Rejestracja: 3 cze 2023, o 01:38

Re: Trepang2 Demo

Postautor: Hikooo » 15 cze 2023, o 20:30

Nieźle. Mam nadzieję, że pełną wersję też zrobisz jak wyjdzie i nie będzie już aktualizowana bo bym zagrał w nią.
Pewnie zrobię, ale to zajmuję bardzoo dużo czasu, więc w okolicach premiery na pewno się nie pojawi. Jak na razie udało mi się znaleźć sposób, aby wgrać spolszecznie pobierając tylko parę MB plików, pliki są w załączniku głównego posta. Wszystko gotowe do grania, tylko sporo elementów zostało nieprzetłumaczone, ostatnio nie miałem zbyt dużo czasu, aby nad tym posiedzieć.

Lukassz580
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2023, o 17:56

Re: Trepang2 Demo

Postautor: Lukassz580 » 28 sty 2024, o 16:48

Hej, pracujesz nadal nad spolszczeniem do pełnej wersji? Bo właśnie nagrywam gameplay z F.E.A.R. i zastanawiałem się czy tego duchowego spadkobiercy też nie nagrać :)

Hikooo
Posty: 37
Rejestracja: 3 cze 2023, o 01:38

Re: Trepang2 Demo

Postautor: Hikooo » 29 sty 2024, o 00:59

Hej, pracujesz nadal nad spolszczeniem do pełnej wersji? Bo właśnie nagrywam gameplay z F.E.A.R. i zastanawiałem się czy tego duchowego spadkobiercy też nie nagrać :)
Mają dodać jeszcze sporo zawartości (Dodatek fabularny i coś jeszcze). Także czekam, aż wszystko wyjdzie.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości