[PC] Europa Universalis IV

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: ridzio » 15 maja 2015, o 14:27

Doskonale wiemy, że kopiują wpisy, przywłaszczają sobie spolszczenie nie tylko robione przez forumowiczów GPP, ale także GS. My robimy swoje i mamy czyste sumienia, a że komuś przeszkadza, że ktoś inny ma się dobrze, to już nie nasza wina. Rozmowa z takimi ludźmi jest bezsensu. Przepraszam człowiekiem (o ile Doki nie jest jakimś innym stworzeniem, co bardzo możliwe), reszta całej tej grupy też nie jest lepsza. Gdyby zależałoby im na spolszczeniach i wspieraniu chorych dzieci, to nie zadawaliby się ciongiem. Lepiej napisać, byłem/jestem w tej grupie, ale konflikt mnie nie dotyczy. Dajesz przyzwolenie na taką sytuację - popierasz ją. Jeśli czyta to ktoś z HWRD (hejtujemy w rytmie dokiego), to może uświadomi sobie, że coś jest nie tak z jego strony.

BLyy
Posty: 37
Rejestracja: 17 paź 2013, o 17:41

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: BLyy » 15 maja 2015, o 14:41

A pomyśleć, że wcześniej byłem wobec was i tamtych neutralny... Ale jak się chce jak widać, można samemu się przekonać wchodząc na forum i patrzeć na daty wpisów. No nic, nie będę zaśmiecał wątka już tym. Kontynuujcie. Pozdrawiam

Warmix
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2014, o 13:42

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Warmix » 23 maja 2015, o 10:21

ooo kurczaczki :) czekam z niecierpliwością na wydanie :) sporo czasu upłynęło, ale chyba warto było czekać :)

patrykg1414
Posty: 20
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:34

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: patrykg1414 » 24 maja 2015, o 14:49

I jak sytuacja na froncie ? 0 informacji od dłuższego czasu ...

-- 1 cze 2015, o 14:32 --

1 Czerwca.Dzień dziecka. Spolszczenie miało być wydane do końca maja pozdrawiam :)

Kyuubi
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2014, o 19:51

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Kyuubi » 3 cze 2015, o 23:58

Jak wam idzie? Newsy miały być częściej.

tutlikes
Posty: 5
Rejestracja: 4 cze 2015, o 15:35

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: tutlikes » 4 cze 2015, o 15:42

Ludzie, ostatni raz informacja była 8 marca. Minął prawie miesiąc... Pialiście, że możliwe jest to, że spolszczenie zostanie ukończone i oddane do użytku pod koniec maja. Moglibyście się pofatygować i napisać, że jednak nie i podać następny możliwy termin!

-- 4 cze 2015, o 15:42 --

Ludzie, ostatni raz informacja była 8 marca. Minął prawie miesiąc... Pialiście, że możliwe jest to, że spolszczenie zostanie ukończone i oddane do użytku pod koniec maja. Moglibyście się pofatygować i napisać, że jednak nie i podać następny możliwy termin!

Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: ridzio » 4 cze 2015, o 16:25

Termin? Ostatnio pada informacja o maju. Maj toczy się już w najlepsze i choć nie jest terminem nierealnym (ale jako koniec maja, nie wcześniej), wiele zależy od tego jak spiszą się (i ile czasu poświęcą na pracę) testerzy. Osobiście nastawiałabym się raczej na czerwiec.
Prace nie idą, tak jakby wszyscy się spodziewali. Jest czerwiec, ludzie mają sesje i nie każdy ma czas na pracę nad spolszczeniem, proszę uszanować nas, a szczególnie Ysskę, która stara się jak może, żeby pchać projekt do przodu i nie zadawać pytań, kiedy spolszczenie? Zdania typu "miało być w maju" następnym razem sobie darować, bo i tak będą ignorowane. Jeśli komuś się spieszy i chce zagrać po polsku w EU IV, niech napisze do Norka o próbkę i wtedy zobaczy, że to taka prosta sprawa.

tutlikes
Posty: 5
Rejestracja: 4 cze 2015, o 15:35

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: tutlikes » 4 cze 2015, o 19:28

Ok, to normalne, że własne sprawy ważniejsze niż robienie spolszczenia za darmo, ale mi chodziło tylko o informacje.

Awatar użytkownika
jasiek_barca
Posty: 26
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 17:52
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: jasiek_barca » 5 cze 2015, o 13:52

tutlikes, skończ z tą roszczeniową postawą. Robią spolszczenia za darmo, specjalnie nie podają konkretnej daty wydania, żeby nie było marudzenia, a Ty jeszcze masz pretensje. Miej je do samego siebie, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Obrazek

Adiq
Posty: 4
Rejestracja: 6 cze 2015, o 00:45

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Adiq » 6 cze 2015, o 00:54

Jeśli można to chciałbym zaoferować swoją pomoc w tłumaczeniu Europki, jestem zaprawionym graczem tej strategii, mojej ulubionej z resztą i chciałbym pomóc przyśpieszyć jakoś pracę, bo ciekawie by się grało w spolonizowaną europke :) Grę znam na wylot, zajmowałem się także jej modowaniem, ale nigdy nie próbowałem jej tłumaczyć,lecz jestem przyszłym informatykiem, więc nie powinno być problemu z załapaniem jak się bawić w modyfikowanie tekstu :D Z angielskim u mnie dobrze, poza tym w europke gram nie od dziś i w 100% ogarniam co jest napisane w niej.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości