[PC] Europa Universalis IV

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
BLyy
Posty: 37
Rejestracja: 17 paź 2013, o 17:41

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: BLyy » 21 mar 2015, o 14:00

Mnie by w sumie interesowało czy owe spolszczenie pojawi się w warsztacie Steam jako mod, gdzie tam są inne nakładki językowe, które tłumaczyli sobie ci co nie chcieli grać po angielsku. W ten sposób można by pogadać z polskimi moderami od EUIV, którzy przygotowują mody, by mogli je przystosowywać także pod polską łatkę. Bo jeśli byłby to zwykły plik, który zastępujemy ściągając tutaj, to oni nie uznają takowych spolszczeń, gdyż uznają je za nielegalne:( A tak można to obejść w formie modu dostępnego w warsztacie.

Plastek
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2015, o 17:45

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Plastek » 27 mar 2015, o 18:52

[quote="Plastek"]

Pytanie trochę z innej beczki ... może ktoś gra na takim sprzęcie jaki mam ...
tzn. lapek z i7 - 4700MQ 2,4GHz ze zintegrowaną grafiką HD Graphics 4600 --- czy spokojnie sobie
poradzi z grą czy będę musiał dokupić Grafikę .... ???
Jeśli tak , to jaką najlepiej aby się mi nie przegrzewał ?

--- Gdyby ktoś kiedy pytał czy HD Graphics 4600 pociągnie tą grę --- to podaje odpowiedz ...

Zainstalowałem na tym sprzęcie i chodzi normalnie - więc myślę że nie będzie potem żadnych niespodzianek ...

Teraz czekam niecierpliwie na spolszczenie , bo niestety - próbowałem , ale po angielsku nie dam rady grać .

Greenboy
Posty: 8
Rejestracja: 30 mar 2015, o 22:20

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Greenboy » 30 mar 2015, o 22:30

Jako fan gry Europa Universalis IV oraz mając czas i "jakieś" zdolności w posługiwaniu się naszym rodzimym językiem chciałbym nawiązać współpracę jako korektor. Zastrzegam, iż nigdy nie brałem udziału w jakichkolwiek tłumaczeniach/korektach, jednakże zależy mi na pomocy w tym bardzo ambitnym projekcie. Jeżeli jesteście zainteresowani, prosiłbym o przesłanie próbki w prywatnej wiadomości (PW).
Pozdrawiam serdecznie. :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Norek » 31 mar 2015, o 06:50

Hej : )

Pozwól, że tutaj Ci odpiszę: wyślij nam wiadomość na grajpopolsku@gmail.com - wszystko będziemy mieć w jednym miejscu i dostaniesz próbkę korektorską.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

patrykg1414
Posty: 20
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:34

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: patrykg1414 » 31 mar 2015, o 10:34

I jak idzie spolszczenie ? Kontynułujecie spolszczanie dodatków czy już tylko "bawicie" się w poprawki. Czekam od roku.

Greenboy
Posty: 8
Rejestracja: 30 mar 2015, o 22:20

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Greenboy » 31 mar 2015, o 13:22

I jak idzie spolszczenie ? Kontynułujecie spolszczanie dodatków czy już tylko "bawicie" się w poprawki. Czekam od roku.
Odpowiednie adnotacje niedawno zostały ukazane na FanPage Grajpopolsku. Trwają korekty tłumaczenia podstawowej wersji bez dodatków o numeracji 1.7. Informują, iż najprawdopodobniej nie wyrobią się do końca kwietnia. :)

Polko
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 15:23

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Polko » 6 kwie 2015, o 15:30

Czy można gdzieś pobrać tą wersje spolszczenia, pomimo tego, że jest jeszcze nie skończona?

Greenboy
Posty: 8
Rejestracja: 30 mar 2015, o 22:20

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Greenboy » 6 kwie 2015, o 15:55

Czy można gdzieś pobrać tą wersje spolszczenia, pomimo tego, że jest jeszcze nie skończona?
Zanim zapytasz, przeczytaj poprzednie komentarze. Pytanie przewijało się kilka razy i odpowiedź brzmi NIE.

patrykg1414
Posty: 20
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:34

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: patrykg1414 » 20 kwie 2015, o 08:29

Ludzie prosze was udostępnijcie to co macie bo to są już jaja 1,5 roku tłumaczenia gry to jest jakaś kpina. Wybraliście sie z motyką na słońce szkoda tylko że na początku nie napisaliście jak bardzo nieprofesjonalnie do tego podejdziecie. Nie rozumiem jak spolszczenia do takich gier jak The walking dead,Life Is Strange, gta 4 potrafiły wyjść w stosunkowo niedługim czasie a z Europą spolszczenie wlecze sie dosłownie jak ślimak. Może jeżeli brakuje wam motywacji to zróbcie za to spolszczenie mikropłatność w formie sms i po sprawie. Naprawde jestem zażenowany tą sytuacją pomijając fakt iż inni zaniechali spolszczanie Europy jak zobaczyli że tak wielki portal jak grajpopolsku.pl podjął się już tego zadania.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Norek » 20 kwie 2015, o 08:32

Gdybyśmy wiedzieli, że do niektórych projektów będziemy podchodzić "nieprofesjonalnie", informowalibyśmy o tym od samego początku :P

Nie ma co porównywać też takich gier jak LiS czy TWD to EU 4.
Poza tym doskonale zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego, jak idzie EU 4, niestety dla wielu tłumaczy był to projekt zbyt wymagający.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości