[PC] Europa Universalis IV

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
zrecyr214
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2015, o 20:51

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: zrecyr214 » 25 cze 2015, o 21:04

Do przyjemnego grania wystarczyłoby przetłumaczyć sam interfejs wraz oknami wyboru przy eventach typu wybrać stabilność -1 albo -200 kasy. Treści eventów i tak nikt nie czyta, bo zazwyczaj jest dużo więcej rzeczy do zrobienia niż to dlaczego mamy event przyczynowo-skutkowy. W przypadku spolszczeń do Crusader Kings 2 działa to wspaniale. A przetłumaczone eventy w miarę czasu byłyby dodawane w patchach.

Mistyk07
Posty: 2
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:21

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Mistyk07 » 26 cze 2015, o 00:09

Norek ma rację. Jak się coś robi, to się to powinno robić jak najlepiej. Mi również zależy na jak najszybszym wydaniu spolszczenia i dlatego sam się zgłosiłem do pomocy. Jeżeli komuś tak BARDZO zależy na spolszczeniu, niech zrobi jak ja i też pomoże w tłumaczeniu. Oczywiście, jeżeli potrafi i orientuje się na tyle w języku angielskim... oraz polskim.

slawo
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2015, o 19:42

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: slawo » 26 cze 2015, o 10:23

No dobrze, a tak na spokojnie jaki jest postęp prac, bo poza wymianą zdań nie natknąłem się od końca maja na żadną konkretną informację ?

Dziarek
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2015, o 19:10

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Dziarek » 26 cze 2015, o 19:18

Cześć! Może nie wypowiadałem się jakoś tutaj, nie czytałem wszystkich komentarzy ale wiem jedno. Z tego co zdążyłem zaobserwować, to większość tutaj fanów Europki jest już na takim stanie dociekliwości dotyczącej spolszczenia, że po prostu mnie osobiście by się już ode chciało tego robić. Także proszę o zrozumienie drodzy w spół fani!
A do Was kochani twórcy spolszczenia mam taką małą prośbę, a może nawet rozwiązanie na cały ten bajzel. Moglibyście Nam udostępnić spolszczenie w takim stanie, jakim Ono aktualnie się znajduje? Jeżeli dobrze już widziałem na screenach, na 1 stronie, to jedno z ważniejszych rzeczy macie już spolszczone. Udostępnienie Nam - społeczności spolszczenia, da;
a) Nam radochę, że możemy chodź w części grać po Polsku, baa! Nawet, niektórym osobą możliwe, że to wystarczy, bo nie będą chcieli czytać historii wszystkich państw, tylko po części satysfakcję z gry PO POLSKU ( czy to nie jest kurde mole kozackie? )
b) Da WAM, to trochę spokoju, większego luzu, będziecie mogli skupić się na tym, na czym chcecie się skupić.
Piszę, to z telefonu, więc wybaczcie za jakiekolwiek błędy, czy też złe wytłumaczenie, mam nadzieję, że My drodzy fani zrozumiecie twórców, a Wy twórcy zrozumiecie Nas - fanów.
Pozdrawiam serdecznie!

Polewoj
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2015, o 01:16

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Polewoj » 28 cze 2015, o 01:23

Dziarek daj spokoj oni maja nas w **** prawde mowiac sami sobie pykaja a nam nie dadza nawet tej wersji nie ukonczonej bysmy sami juz mogli spokojnie pograc ale nie ! bedziemy czekac do konca tego roku na spolszczenie na to wyglada... najlepiej zabrac sie za projekt pozniej sie opierdzielac nie pisac o postepach i miec na nas wysrane ... po kij sie brac za taki projekt skoro sie nie chce? inna grupa by to zrobila 2 razy szybciej i by chociaz udostepnila te 70czy tam 80% ukonczonego spolszczenia.. sami macie to co chcieliscie napaliliscie graczy na to spolszczenie i teraz jest odwet... dotrzymuje sie slowa a nie puszcza na wiatr.

lucjan
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2015, o 16:29

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: lucjan » 28 cze 2015, o 16:31

niech spadają na drzewo z tym projektem, a graczy niech soczyście pocałują w dupę za cierpliwość.

Awatar użytkownika
Ysska
Kosiarka umysłów
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:03

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Ysska » 28 cze 2015, o 17:32

Bicz plz... Temat zamykam do czasu pojawienia się instalatora.

27.07.2015 - Oficjalnie rozpoczynamy testy.
Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg, słońce! - wschodzi, wielbiąc Boga.

Tomplus
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2014, o 14:02

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Tomplus » 28 lip 2015, o 10:01

Nie wiem czy zostało to poprawione, ale nie ma w języku polskim słowa Zwesternizuj.

Jest słowo Zlatynizuj. Zachód dał nam cywilizację łacińską, więc latynizujemy własną od wieków, ew. Uzachodnić.

Awatar użytkownika
jasiek_barca
Posty: 26
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 17:52
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: jasiek_barca » 28 lip 2015, o 10:38

Ale jest taki anglicyzm jak westernizacja: http://www.sjp.pwn.pl/sjp/westernizacja;2579747.html

Nie traktowałbym tego jako błąd.
Obrazek

Bigby
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2015, o 10:39

Re: [PC] Europa Universalis IV

Postautor: Bigby » 29 lip 2015, o 10:42

Witam. Czy wasze spolszczenie będzie działało także na wersji 1.12?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości