[PC] Minecraft: Story Mode

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Sue
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2017, o 16:43

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: Sue » 23 sie 2017, o 16:53

Witam,
Chciałabym udzielić pytania odnośnie tego spolszeczenia i prac waszych tłumaczy.
Kiedy zostanie wypuszczone do gry Minecraft story mode, w artykule pisze, że prace zostały rozpoczęte od 2015 roku.Natomiast studio dołożyło jeszcze 7 i 8 epizod, oraz sezon 2.Fani czekają na 3 sezon, a polskie osoby na spolszeczenie.Bardzo czekam z niecierpliwością, chętnie zagrałabym w nią z waszym tłumaczeniem.Jest 2017 rok i czy prace postępują? Kiedy można się podziewać ukończenia ?
Dziekuje i czekam na odpowiedź.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: dudo66 » 23 sie 2017, o 17:07

Według mnie kto miał ograć to ograł.Projekt nie warty świeczki.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: ArtekXDPL » 23 sie 2017, o 19:24

Witam,
Chciałabym udzielić pytania odnośnie tego spolszeczenia i prac waszych tłumaczy.
Kiedy zostanie wypuszczone do gry Minecraft story mode, w artykule pisze, że prace zostały rozpoczęte od 2015 roku.Natomiast studio dołożyło jeszcze 7 i 8 epizod, oraz sezon 2.Fani czekają na 3 sezon, a polskie osoby na spolszeczenie.Bardzo czekam z niecierpliwością, chętnie zagrałabym w nią z waszym tłumaczeniem.Jest 2017 rok i czy prace postępują? Kiedy można się spodziewać ukończenia ?
Dziekuje i czekam na odpowiedź.
Jeśli chcesz jakiś postęp, to musisz tak jak ja przez kilka stron hejtować brak postępu, innego sposobu nie ma.

PROCTON
Posty: 5
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 01:16

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: PROCTON » 23 sie 2017, o 22:14

Hejtuje brak postępu.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: Norek » 24 sie 2017, o 08:18

Hejtowanie, zwłaszcza od takich tuzów spolszczeniowego światka jak ArtekXDPL, z pewnością przyniesie odpowiedni efekt.

Spolszczenie na pewno się ukaże, ale rzeczywiście - kto miał ograć, ten zapewne ograł.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: dudo66 » 24 sie 2017, o 11:38

Jeśli chcesz jakiś postęp, to musisz tak jak ja przez kilka stron hejtować brak postępu, innego sposobu nie ma.
Co to hejtowanie ma niby przyspieszyć?

Majciaa69
Posty: 8
Rejestracja: 2 cze 2017, o 21:26

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: Majciaa69 » 9 wrz 2017, o 06:26

I co z tym projektem? Minęło tyle czasu i słuch zaginął. A są ludzie którzy jeszcze czekają.

Awatar użytkownika
superczlowian
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2016, o 18:06

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: superczlowian » 9 wrz 2017, o 18:29

Tak, jest duzo osob ktore czekaja.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: dudo66 » 9 wrz 2017, o 20:10

Jest wiele nowszych produkcji które czekają na spolszczenie lub dokończenie zaczętego.M:SM to starszy tytuł.Zagrałbym na miejscu tych którzy nie grali po angielsku.

Awatar użytkownika
Talaith
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2016, o 17:58

Re: [PC] Minecraft: Story Mode

Postautor: Talaith » 9 wrz 2017, o 20:18

Ludzie, słuch nie zaginął. Czy naprawdę tak ciężko Wam zrozumieć, że są rzeczy, których nikt nie jest w stanie przeskoczyć? Prawie pod każdym postem na fanpage'u pojawia się pytanie o Minecrafta i Norek odpowiada tak samo: czekamy na fonty!

Cytuję komentarz Norka z fanpage'a:

"Kiedy zaczynaliśmy prace nad MC nie spodziewaliśmy się problemów ze zrobieniem polskiego fonta. Tyle. Po kilku miesiącach osoba, która miała się tym zająć, przestała działać na scenie i kilka miesięcy czekaliśmy na kolejną osobę. Mam mimo wszystko nadzieję, że w tym miesiącu fonty otrzymamy, bo ponoć dużo pracy przy tym nie zostało i będziemy mogli rozpocząć testy [...]. Tyle mogę na tę chwilę powiedzieć oprócz tego, że mnie osobiście jest przykro, że sprawy z fontami nie udało się załatwić zaraz na początku projektu".

Spolszczenie się ukaże, ale nikt nie poda Wam dokładnej daty.
Tłumaczenia są jak kobiety - albo piękne, albo wierne


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości