[PC] Batman: The Telltale Series

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: ArtekXDPL » 18 sie 2017, o 19:13

I jak sprawy się mają?Jest jakiś cień szansy na sprawną kontynuację spolszczenia?
Hahaha, dobry żart - zapomnij o tym, ten projekt pozostanie w takim samym stanie, do póki nie znajdzie się nowa osoba, która zrobi w końcu to, co ktoś zobowiązał się zrobić, a potem to kompletnie olał. Ciekawe swoją drogą czy ekipa pracująca nad tym projektem ma w ogóle jakiś kontakt do osoby która zobowiązała się to zrobić.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: dudo66 » 18 sie 2017, o 19:26

Z tego co wiem szukali korektora.Więc pytam ,czy ktoś się zgłosił i czy w najbliższym czasie coś się ruszy w projekcie.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: ArtekXDPL » 18 sie 2017, o 21:06

Z tego co wiem szukali korektora.Więc pytam ,czy ktoś się zgłosił i czy w najbliższym czasie coś się ruszy w projekcie.
Czytaj tego posta:
viewtopic.php?f=9&t=2861&start=100#p31871

Chłopaki mają za wysokie wymagania, oczekują, że jakiś profesjonalista w swojej dziedzinie, który pracuje w biurze tłumaczeń jako korektor i zgarnia za to duże pieniądze dołączy do ich zespołu i będzie dodatkowo u nich robił to samo, tylko że za darmo.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: dudo66 » 18 sie 2017, o 22:35

Nie wiem jak sprawa wygląda od kuchni z tym testem na korektora.To takie gdybanie ,bo tylko ekipa wie jak jest.Może test za trudny ,może mało osób się zgłosiło nie wiem.Rozumiem też ,że tworzą spolszczenia bardzo profesjonalnie ,więc nie ma co się dziwić ,że chcą mieć ekipę jak najlepszą.Pytam twórców czy spolszczenie coś ruszyło z miejsca itp. jakieś ogólne info i tyle.Nie pospieszam nie wnikam tylko pytam z ciekawości.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 18 sie 2017, o 23:15

Chłopaki mają za wysokie wymagania, oczekują, że jakiś profesjonalista w swojej dziedzinie, który pracuje w biurze tłumaczeń jako korektor i zgarnia za to duże pieniądze dołączy do ich zespołu i będzie dodatkowo u nich robił to samo, tylko że za darmo.
Ogólnie to nie lubię czepiać się użytkowników, ale ty wszędzie potrafisz tylko sapać i się nas czepiać.
Cisną mi się na klawiaturę ostrzejsze słowa, ale postaram się z grubsza wyprowadzić cię z błędu (chociaż wiem, że to niemożliwe).

Mamy w ekipie kilka osób, które świetnie nadają się na stanowisko korektora i do tej pory przeprowadziły pełne korekty kilku projektów. Teraz z pracy na GPP wyeliminowała je praca (taka w realu). Wymagania mamy wysokie, owszem, ponieważ widzimy po tłumaczach, którzy się zgłaszają, jak i po korektorach, którzy nie przechodzą testów, że wielu z nich po prostu ma problemy z wyłapaniem błędów.
Ty (co wiem, bo chyba robiłeś u nas jakieś próbki) nie widzisz w tym problemu, bo zadowalają cię średnie spolszczenia, bo jesteś przeciętnym tłumaczem. My celujemy nieco wyżej.

A żeby uciąć twoje pieprzenie - przyjęliśmy do tego projektu korektora i zapewne w tym tygodniu zacznie sprawdzać teksty z drugiego odcinka Batmana. Poinformujemy o szczegółach niebawem.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: dudo66 » 19 sie 2017, o 08:13

A żeby uciąć twoje pieprzenie - przyjęliśmy do tego projektu korektora i zapewne w tym tygodniu zacznie sprawdzać teksty z drugiego odcinka Batmana. Poinformujemy o szczegółach niebawem.
Super informacja.Liczę ,że projekt ruszy pełną parą ,i trzymam kciuki.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: dudo66 » 24 sie 2017, o 07:28

Sorki ,że dopytuję ,ale czy coś się ruszyło?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 24 sie 2017, o 08:15

Tak, korektor działa od kilku dni.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: dudo66 » 24 sie 2017, o 11:32

Świetna informacja.Powodzenia i dziękuję :)

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: dudo66 » 1 wrz 2017, o 10:40

Jak tam praca korektora?Posuwa się ?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości