[PC] Broken Age

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Broken Age

Postautor: Śledziks » 9 gru 2021, o 18:37

Kończę testy. Może uda się do końca roku wyrobić, ale tego na razie nie jestem w stanie zagwarantować.

matiko13
Posty: 178
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Broken Age

Postautor: matiko13 » 16 gru 2021, o 10:15

Dzięki. że dalej pracujesz. Na spokojnie ;)

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Broken Age

Postautor: Śledziks » 15 kwie 2022, o 20:01

Nareszcie nadszedł ten moment. Po setkach godzin tłumaczenia, korekty i testów pełne spolszczenie do obu aktów gry Broken Age jest gotowe.

Niektóre antywirusy gryzą się z instalatorem, ale bez obaw, żadnego wirusa wam nie wciskam 😉

W czasie tłumaczenia w pewnym momencie posypały mam się segmenty, więc może się zdarzyć, że napisy nie będą pasowały do tego, co wypowiadają postacie. Podczas testów starałem się wyłapać wszystkie takie przypadki, ale tekstu i możliwości jest tak dużo, że coś mogłem pominąć. Gdybyście natrafili na taki przypadek, to dajcie znać, poprawię 😉

A więc zostaje mi już tylko jedno, życzyć wam miłej gry 😊

Spolszczenie jest już dostępne w pobieralni.

matiko13
Posty: 178
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Broken Age

Postautor: matiko13 » 15 kwie 2022, o 21:10

Nareszcie nadszedł ten moment. Po setkach godzin tłumaczenia, korekty i testów pełne spolszczenie do obu aktów gry Broken Age jest gotowe.

Niektóre antywirusy gryzą się z instalatorem, ale bez obaw, żadnego wirusa wam nie wciskam 😉

W czasie tłumaczenia w pewnym momencie posypały mam się segmenty, więc może się zdarzyć, że napisy nie będą pasowały do tego, co wypowiadają postacie. Podczas testów starałem się wyłapać wszystkie takie przypadki, ale tekstu i możliwości jest tak dużo, że coś mogłem pominąć. Gdybyście natrafili na taki przypadek, to dajcie znać, poprawię 😉

A więc zostaje mi już tylko jedno, życzyć wam miłej gry 😊

Spolszczenie jest już dostępne w pobieralni.
Dzięki.
Jak będę miał czas w okresie 1-2 miesiące to obczaję.

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Broken Age

Postautor: EvilDoom » 16 kwie 2022, o 06:27

Wielkie Gratulacje! Czy myślisz już nad kolejnym projektem?

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Broken Age

Postautor: Śledziks » 22 kwie 2022, o 19:11

Wielkie Gratulacje! Czy myślisz już nad kolejnym projektem?
Szczerze mówiąc, to nie. Prawdopodobnie będzie to moje ostatnie spolszczenie, a na pewno ostatnie tak duże. Niestety, ale z wiekiem ilość wolnego czasu drastycznie maleje. Przez to projekty, które powinny zająć maksymalnie kilka miesięcy, przeciągają się na lata.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości