Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 30 gru 2018, o 09:37

Uwaga przeczytajcie uważnie wiadomość od FateSicka, żeby później nie zmyślaliście coś sobie.



Potraktujcie tą dodatkową wiadomość jako mały prezent i przestrogę.

Nie jestem pewien, czy niektórzy z was potrafią czytać ze zrozumieniem, myśleć logicznie, łączyć wątki i mieć jakikolwiek szacunek do twórczości innych osób.

Napisałem wyraźnie, że SPOLSZCZENIE ZA JAKIŚ CZAS ZOSTANIE OFICJALNIE OPUBLIKOWANE. Jedyne co mi pozostało zrobić, to stworzyć instalator binarny oraz przetestować jego działanie na różnych konfiguracjach sprzętowych i w różnych środowiskach.

To, co jest teraz, czyli seria zagadek, to MOŻLIWOŚĆ WCZEŚNIEJSZEGO POBRANIA DLA CO BARDZIEJ UPARTYCH OSÓB. Jeżeli ktoś nie chce się w to bawić, to (uwaga!) NIE MUSI! Tak czy siak niedługo dostanie spolszczenie w wygodnej dla użytkownika formie.

Bardzo zawiodłem się na części z was. Dałem wam MOŻLIWOŚĆ WCZEŚNIEJSZEGO POBRANIA PLIKÓW, mimo że mogłem po prostu powiedzieć "premiera będzie pod koniec stycznia, czyli zgodnie z planowanym wcześniej terminem" i tyle. Chciałem być miły i zrobić wam fajną niespodziankę - w końcu wystarczy, że jedna osoba zdobędzie link i podzieli się nim z resztą.

A z czym się spotkałem? Jak mnie potraktowaliście?

Jedni zaczęli mnie obrażać, zwyzywać od trolli i innych takich, mimo że wszystko JASNO I WYRAŹNIE opisałem w poprzedniej wiadomości. Drudzy stwierdzili, że było to strasznie chamskie etc. - ale co tu było chamskiego? Dałem możliwość wcześniejszego odnalezienia przetłumaczonych "surowych" plików gry z adnotacją, że nie trzeba się w to bawić i można cierpliwie poczekać jeszcze jakiś czas, a także - że ukończenie serii zagadek nie jest wymagane do późniejszej możliwości zagrania w MGSV po polsku. Nie ma tu nic chamskiego, nic megalomańskiego, nic związanego z przerostem formy nad treścią i tak dalej, i dalej...

Dziękuję użytkownikom, którzy docenili moją pracę i albo wzięli się za rozwiązywanie zagadek, albo cierpliwie czekają na oficjalną premierę.

Na koniec jeszcze jedna mała informacja - jeżeli dalej w wątku będą pojawiać się różne obelgi/wyzwiska lub ktoś będzie zachowywał się skrajnie chamsko, to najzwyczajniej w świecie usunę zagadki i pozostanie wam tylko czekanie na premierę wersji z instalatorem. Skoro nikt nie doceni możliwości, którą dałem, to po co się starać i być miłym? W najgorszym przypadku dorzucę do instalatora funkcję czarnej listy, by zabrać możliwość instalacji spolszczenia dla skrajnie negatywnie nastawionych osób. I tyle w temacie.

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 30 gru 2018, o 10:03

Więc weźmy się za tą zagadkę a nie narzekajmy. Powiecie pewnie to kombinuj, lecz może wam przychodzą jeszcze jakieś pomysły do głowy. Może jeszcze jakiś szczegół z discorda. Dosyć fajną zagadką byłyby te pseudonimy według wraaah, jednak shalashaska nic nie daje na pierwsze szukanie.
Niby oznacza to prison z tego rosyjskiego slangu jednak chyba żaden z więźniów nie bawił się w Ocelota i nie torturował Snake czy innych XD
EDIT: Choć wpadłem na pomysł ze zwierzęciem. Jednym z codename Revorvel Ocelota to poprostu Ocelot. Istnieje również takie zwierze jak ocelot, a nicki użytkowników discorda zostały zmienione na nazwy zwierząt. Jednak teraz znaleźć kolejny trop.

stach122
Posty: 143
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: stach122 » 30 gru 2018, o 11:38

iks de, (łądnie tak fejt siedzieć na multikoncie) wskazałbyś początek tej zagadki (jeśli rzeczywiście takową wymyśliłeś) bo na chwile obecną nawet nie wiemy w którą strone pierdnąć, discorda skasowałeś,wrzuciłeś obrazek tak z pupy i szukaj igły na Antarktydzie.
W sumie tylko mnie w tej sytuacji boli że mogłem 30zł wydać na coś innego a nie MGSV xD

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 30 gru 2018, o 11:44

Stachu122 do mnie mówisz że jestem multi kontem fateSicka?

stach122
Posty: 143
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: stach122 » 30 gru 2018, o 11:46

Twierdze tak bo Fate mógł info (przez steama, discorda) równie dobrze wysłąć do mnie (i paru innym osobom) a wysłał ,,do ciebie" osoby której totalnie nie kojarzę.
Mnie to tam tito, czekałem tyle to i miesiąc mnie nie zbawi.

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 30 gru 2018, o 11:49

Odbiorca: marco kubaskubas4 JonSnow Nosteremax Romeusz
Do tych osób FateSick wysłał wiadomość ponieważ te najprawdopodobniej tak samo jak ja pisały do niego o podpowiedz lub czy spolszczenie w ogóle istnieje. Ja konto założyłem tutaj 26 grudnia ponieważ znalazłem materiał na wykopie i zaczepem szukać jakiejś poszlaki

Romeusz
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2018, o 20:21

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: Romeusz » 30 gru 2018, o 12:53

Faktycznie też otrzymałem takową wiadomość. Nie zmienia to faktu, że autor "zagadki" trochę poszalał z poziomem jej wydumana.

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 30 gru 2018, o 13:00

Dobra to co z tym ocelotem, mamy jeszcze 2 dni a później zmieni zagadkę na łatwiejszą

Romeusz
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2018, o 20:21

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: Romeusz » 30 gru 2018, o 14:10

Wysłałem zapytanie do lincolnpl4411.

mateo595
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2018, o 18:02

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: mateo595 » 30 gru 2018, o 14:59

Ja jednak poczekam na instalator nie śpieszy mi się ale jeżeli ktoś odgadnie zagadkę i udostępni to pobiorę :P chociaż 10GB to nie za bardzo się chce ściągać a nawet gry jeszcze nie mam pobrane tylko Ground Zeroes rozumiem że inni chcą pograć ale szacunek dla Autora spolszczenia gra jest ogromna a zagadki nikt nie musi zgadywać jak nie chce ja nie zgaduje gdyż nie znam serii MGS ale jak będzie spolszczenie chętnie poznam historię MGS V PP :)


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mziab i 2 gości