Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
MultimasteR
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:01

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: MultimasteR » 26 gru 2018, o 16:05

Na dodatek rozszyfrowany link prowadził do grafiki, którą wcześniej wstawiał (https://drive.google.com/file/d/1FwzhEX ... JKVJF/view), a nie do spolszczenia.

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: marco » 26 gru 2018, o 16:09

To było do przewidzenia, gdy była końcówka view. Zdecydowanie mi się to nie podoba, gdyż jednak człowiek chce wiedzieć co dalej. Tutaj niestety nie mamy żadnych informacji, gdyż serwery zostały zamknięte. Mam nadzieje, że cały ten projekt to nie fejk..

JonSnow
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:13

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: JonSnow » 26 gru 2018, o 16:15

Jak gość przez rok mówił, że robi i się po roku okazuje że jednak żadnego spolszczenia nie ma, to to jest troll dekady. Chociaz trochę nie fair, że postąpił w taki sposób...

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 26 gru 2018, o 17:03

Zostaje jeszcze opcja że gdzieś w grafice ukryty jest link

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: marco » 26 gru 2018, o 17:08

W sumie powiedział, że ten kto będzie uparty, ten zdobędzie go szybciej a ta grafika była cały czas widoczna.

mateo595
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2018, o 18:02

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: mateo595 » 26 gru 2018, o 17:12

Z tego co czytałem to spolszczenia miało być grudzień/styczeń i autor czekał od kogoś na jakieś pliki czy scenki filmowe do przetłumaczenia czy coś takiego chyba 2-3 mieś może nadal nie ma tych plików ? i ponoć prace nad spolszczeniem ruszyły dawno temu miejmy nadzieje że to tylko chwilowe problemy gdyż grę zakupiłem przypadkowo a zainteresowała mnie ta gra i bardzo fajnie by było zagrać po polsku

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 26 gru 2018, o 17:15

Być może liczby z tytułu coś oznaczają 169675. Wiem pewnie większość powie co się jarasz i tak nie ma spolszczenia ale warto poszukać bo gościu nie robił y nas w konia przez 2 lata a w dodatku ma '' 38 lat''. I nie wiek toś jak naprawdę Fatestick ma na imię? Bo grafika została udostępniona przez Kacpra K. Można podejrzeć w szczegółach zdj na Google.

JonSnow
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:13

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: JonSnow » 26 gru 2018, o 17:30

Przejrzałem tę grafikę wzdłuż i wszerz na pełnym zbliżeniu, nie ma na niej dosłownie nic ukrytego, poza tym jak się wejdzie we właściwości pliku to w komentarzu znajduje się coś takiego:
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
Nie sądzę by to było coś użytecznego, ale kto wie. Najbardziej prawdopodobne jest to, że żadnego spolszczenia nie ma, bo jakby było to raczej nikt by się nie bawił w jakieś chore zagadki bez rozwiązania.

wraaah
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2018, o 17:26

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: wraaah » 26 gru 2018, o 17:33

Nie ma żadnego drugiego dna ani ukrytych haseł. Gdyby autor myślał racjonalnie to opublikowałby spolszczenie zgodnie z obietnicą, o godzinie 12:00. Zamiast tego zaczął kombinować i stwarzać pozory, że cokolwiek zostanie opublikowane. Zmarnował tylko wolny czas wielu osób, które miały dzisiaj zamiar skorzystać z dnia wolnego, żeby spróbować zagrać po polsku.

Fatesick, jeśli spolszczenie faktycznie nie istnieje bądź nie zostało w pełni ukończone - pomijając już z jakiego powodu - to powinieneś uderzyć się w pierś i po prostu o tym napisać. Nikt by o to nie miał do Ciebie pretensji. Wiem, że czytasz te posty. Przy następnej okazji zadbaj, by Twoje dane osobowe nie były powiązane z kontami, z których udostępniasz swoje materiały, bo być może znajdzie się ktoś - vice versa - kto będzie chciał Ci zrobić przykrość.

Tym samym kończę zabawę w zagadki, a Wam wszystkim, którzy również nie dostaliście tego, na co czekaliście, życzę Wesołych Świąt ;)

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 26 gru 2018, o 17:46

No to czekamy co powie FateSick o ile coś powie


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości