Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
JonSnow
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:13

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: JonSnow » 26 gru 2018, o 20:14

Czyli co FateStick nas kolokwialnie wychujał? Dorosły chłop a zachowanie gorsze niż u dziecka. No cóż, to by było zbyt piękne żeby było prawdziwe, pozostaje więc cieszyć się angielską wersją i rozkoszować się grą taką jaka się pojawiła na naszym rynku i nie liczyć na żadnych pseudo tłumaczy, którzy jak się okazuję robią jedynie z ludzi debili ;)

Awatar użytkownika
Nosteremax
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2018, o 16:04

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: Nosteremax » 27 gru 2018, o 16:18

To spolszczenie do Wonder Boy: The Dragon's Trap, to rzeczywiście od niego było.
https://steamcommunity.com/games/543260 ... 1499841379
Więc może jednak tłumaczył tego MGS'a?
Na discordzie ma konto Makurise#5023
Jakby co to jest też na steamie z nickiem FateSick.

Nie rozumiem po co to wszystko robił, jeśli rzeczywiście nie będzie spolszczenia...

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: marco » 27 gru 2018, o 16:39

To raczej pozostanie tajemnicą, jeżeli sam się nie wypowie.

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 27 gru 2018, o 17:34

Ma ktoś pomysł co jest może ukryte w tym zdj żeby odnaleźć ten link do spolszczenia lub kolejny tuzin zagadek xd

Romeusz
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2018, o 20:21

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: Romeusz » 27 gru 2018, o 20:24

Próbowałem nakładać na screen różne filtry i nic.

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: marco » 27 gru 2018, o 22:36

Powiem tak, twórca spolszczenia odpisał...i sprawa jest na prawdę dziwna. Mamy prawdziwego człowieka zagadkę. Projekt Opus Magnum porzucił a dotarcie do obecnego spolszczenia to seria zagadek(Normalna instalacja będzie dostępna później). Kto chce może przeczytać sobie. Ile w tym prawdy? To się okaże bo jednak zaufanie ludzi zostało nadszarpnięte.


Spoiler!
Spolszczenie istnieje, można do niego dotrzeć już teraz rozwiązując serię zagadek. Jeżeli z pierwszą zagadką nie poradzicie sobie do końca grudnia - dostaniecie podpowiedź lub zostaniecie przekierowani na inną "tajemnicę".

Czemu tak, a nie w inny sposób?

Jest to opcja dla ludzi niecierpliwych i lubiących wyzwania. Cała ta droga prowadzi do przetłumaczonych plików gry, które wystarczy tylko podmienić z oryginalnymi - jednakże całość ma rozmiar ~10GB. Instalator podmieniający pliki binarnie, czyli tak, by całość miała rozmiar przystępny dla większości użytkowników, jest dopiero w trakcie tworzenia.

Zapowiadałem przecież, że będą dwie formy instalacji spolszczenia. ;)

Nie chciałem być nieuczciwy w stosunku do osób z gorszym łączem internetowym, dlatego "oficjalną" premierę przesunąłem w czasie. Kiedy to będzie? Nie jestem pewien. Na 100% w momencie, gdy ukończę tworzenie instalatora i upewnię się, że będzie działał na wszystkich sprzętach.

Dlatego nie martwcie się. Kto jest uparty i chce spolszczenie już - droga wolna, zagadki czekają, a na końcu znajduje się ta upragniona przez część z was rzecz. A jak ktoś nie chce się w to bawić (lub dobrze wie, że jego internet nie uciągnie pobierania plików tych rozmiarów) - trochę cierpliwości. :)

Jest to prawdopodobnie moja przedostatnia wiadomość do was. Przekaż ją reszcie użytkowników. Życzę wam przyjemnej zabawy w zgadywanie i kombinowanie. Oraz dziękuję za miło spędzone półtora roku.

PS. Projekt Opus Magnum porzucam ze względów technicznych. I tak prawdopodobnie nikt na to nie czekał. A moje osobiste opus magnum już mam ukończone. ;)

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 27 gru 2018, o 22:47

Też dostałem wiadomość. No to co kombinujemy? Ja stawiam na kod z tytułu zdjęcia 169675. Sprawdziłam na nexusmod ale nie ma takiego modu o takim oznaczeniu katalogowym (ostatnie cyfry w linku). Być może sa to podpowiedzi które litery z linku Google drive wybrać aby otrzymać jakiś kod jednak gdzie go wpisać później? Połączymy siły aby Big Boss zawitał na naszych polskich komputerach

pawianlsm
Posty: 7
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:44

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: pawianlsm » 27 gru 2018, o 23:00

Gdzie dostaliście takie wiadomości? 😉

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 27 gru 2018, o 23:09

Pisałem wcześniej do niego sam i odesłał każdemu kto pisał takie cos

wraaah
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2018, o 17:26

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: wraaah » 27 gru 2018, o 23:12

"Nie chciałem być nieuczciwy w stosunku do osób z gorszym łączem internetowym"

Argument inwalida. Mamy 2018 rok. Każdy, nawet z dostępem do nie wiadomo jak wolnego internetu, nie powinien mieć problemu z pobraniem 10GB paczki, kiedy gry w dzisiejszych czasach wazą po 60 xd (spójrzcie ile waży samo Metal Gear). Poza tym o jakiej uczciwości mowa? Albo wydajesz spolszczenie, z którego skorzysta sobie każdy... albo wcale xd Nie wiem, jak ktoś zagra 2 godziny szybciej bo ma szybszy internet to wygra złote kalesony?

Skoro jesteś taki uczciwy względem użytkowników to dlaczego nie opublikowałeś swoich zagadek... gdziekolwiek? O wszystkim wie garstka osób z Discorda, która była w tamtym momencie na kanale i śledziła Twoje dziwne poczynania typu: zmiana nazwy kont użytkowników czy wklejenie niczego nie mówiącego zdjęcia. Dlaczego Pan Kowalski, który chciałby wziąć udział w zabawie ma być teraz poszkodowany bo nie miał okazji tego śledzić? :D

Twoje spolszczenie nie jest warte bawienia się w zagadki. Konia z rzędem temu kto ogarnie to do końca grudnia. Podpowiem: nikt tego nie zrobi.

Pozdrawiam ;*


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości