[PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: jose77 » 16 sie 2019, o 16:13

Trochę dłużej to trwało...

Naprawiłem błąd co podał KucKK,

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

a także cienie polskich znaków w dużych literach Ć, Ń, Ó, Ś, Ź, Ż, poprzez zmianę wielkości fonta (Compacta).

Przed:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Po:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Download:
https://chomikuj.pl/jose771/Borderlands ... 990815.zip
https://drive.google.com/open?id=1W0ZIO ... 4Tfel1ryUT

Zostało Ó bez cienia w MENU GŁÓWNE. Ale to inny font (Willowbody) i nie będę go zmniejszał, bo się wszędzie pomniejszy (podpowiedzi, opisy).

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: patrxgt » 16 sie 2019, o 16:59

Jeśli wszystko poprawione to może byś wziął się za ten nowy dodatek, nie jest on za długi więc za dużo do tłumaczenia nie ma. Pozdrawiam.

Nextorius
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2014, o 12:27

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: Nextorius » 16 sie 2019, o 21:18

Hej, po zainstalowaniu tego poprawianego spolszczenia "Borderlands 2 GOTY - spolszczenie v6" w menu gry opisy umiejętności i wyzwania są nieprzetłumaczone.

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: jose77 » 16 sie 2019, o 22:16

Jeśli wszystko poprawione to może byś wziął się za ten nowy dodatek, nie jest on za długi więc za dużo do tłumaczenia nie ma. Pozdrawiam.
Tekstu wystarczy na małą gierkę. A po za tym wypadałoby się trzymać tłumaczenie IRON SQUAD. Co utrudnia.
Hej, po zainstalowaniu tego poprawianego spolszczenia "Borderlands 2 GOTY - spolszczenie v6" w menu gry opisy umiejętności i wyzwania są nieprzetłumaczone.
Poproszę o skrina.

Nextorius
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2014, o 12:27

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: Nextorius » 17 sie 2019, o 00:52

Poproszę o skrina.
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: jose77 » 17 sie 2019, o 11:08

Coś zrobiłeś nie tak. Ja mam po polsku. Dla pewności wykasowałem całe spolszczenie i skopiowałem jeszcze raz. I nic, działa.

Nextorius
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2014, o 12:27

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: Nextorius » 17 sie 2019, o 16:09

Coś zrobiłeś nie tak. Ja mam po polsku. Dla pewności wykasowałem całe spolszczenie i skopiowałem jeszcze raz. I nic, działa.
Nie wiem jak można zrobić coś nie tak, przy tak prostej instalacji spolszczenia, praktycznie kopiuj/wklej, ale postanowiłem odinstalować grę i zainstalować jeszcze raz "na czysto", potem sprawdziłem na Steamie spójność plików gry a następnie skopiowałem spolszczenie v6 i uruchomiłem grę ze skrótu "Borderlands2 POL". Efekt znowu jak na screenach powyżej. Dla pewności wykasowałem całe spolszczenie v6 i skopiowałem jeszcze raz, ale starszą wersję spolszczenia v5. Efekt jak na screenach poniżej - działa bez problemu, więc na razie zostaję przy starszej wersji.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: jose77 » 17 sie 2019, o 23:25

Dobra,już wiem w czym problem. Błąd tkwi w DLC. Zmieniłem w DLC rozszerzenia plików z *.int na *.pol jak w podstawce i... popsułem. Gra nie odczytuje plików *.pol w DLC i z automatu wczytuje angielskie napisy.Skąd mogłem wiedzieć?! Chciałem dobrze. :D

Poprawione!
Download:
https://chomikuj.pl/jose771/Borderlands ... 411272.zip
https://drive.google.com/open?id=19F9ed ... jRXDbnH1tS

Nextorius
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2014, o 12:27

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: Nextorius » 18 sie 2019, o 11:40

Spoko @jose77, nic się nie stało, nikt do Ciebie nie ma żadnych pretensji a wręcz przeciwnie, wszyscy Borderlandsi są Ci bardzo wdzięczni za pracę jaką wkładasz w te projekty i że możemy cieszyć się piękną polską czcionką w grze. Teraz spolszczenie v7 działa superowo.

A tak przy okazji sorry za to, że zniknęły screeny z moich poprzednich postów, ale przez pomyłkę i niechcący usunąłem z serwera histingu pliki graficzne z gry, no i stało się to co się stało, ale nic to, żyje się dalej...

Neithar
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, o 09:10

Re: [PC] Borderlands 2 GOTY/Remastered

Postautor: Neithar » 19 sie 2019, o 10:27

Piszę aby podziękować za tę wspaniałą robotę, właśnie teraz chcę zagrać z dziewczyną a BL2, lecz angielski powoduje że nie może się wczuć bo nie wie co dokładnie się dzieje. Trafiłem w idealny moment kiedy ktoś wreszcie dokończył robotę Iron Squad. Wielkie dzięki.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości