[PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 1 sie 2019, o 23:21

Niestety, chwilę to potrwa. Około 1000 linijek tekstu... wyciąganie, kodowanie, wklejanie i edycja pointerów.

W tej zgubie jest 34 tysiące plików w 6 tysiącach katalogach. Umknęło mi... :)

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: stach122 » 5 sie 2019, o 13:35

Ciesze się że idzie koledze powoli do przodu a nie jak taki norek ,,wszystko w sowim czasie" a potem że projekt nie ruszony od 5 lat

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 5 sie 2019, o 16:51

To nie do końca tak.

Projekt idzie, co mnie cieszy ale w każdej chwili może upaść. Wystarczy, że ktoś zgłosi błąd wywalania się gry i leży. Nie wyobrażam sobie poszukiwania błędu wśród 4k plików i 8k pointerów. Jeden zły bajt, jeden znak... Gdzie nawet nie ma normalnych sejwów tylko jakieś ECHO... Może za 5 lat.

A co do projektów GPP; może mieli takie błędy, techniczni odchodzili, tłumacze, korektorzy... etc. Niby już skończone ale nie do końca. I co mają zrobić? Wypuścić niedoróbkę? Półprodukt. Taki jak Borderlands 2 od IRONSQUAD bez polskich znaków. No to leży sobie i czeka...

Przy okazji jest mi wstyd, że się wziąłem za robienie B2 od IRONSQUAD. Oni poświęcili kupę czasu, lata całe... a przyszedł jakiś "chłopek roztropek" i namieszał w chwilę. I nawet nie podał listy kto nad tym projektem pracował. :( A ja chciałem tylko zagrać w Borderlandsów (obojętnie jakich) po Polsku i wyszło jak wyszło.

Awatar użytkownika
tomo92s
Posty: 26
Rejestracja: 16 lip 2019, o 16:28

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: tomo92s » 5 sie 2019, o 17:08

To jeśli mają problem który jest trudny do rozwiązania to informuje się o tym resztę a nie porzuca projekt bez żadnego słowa. Pozdrawiam

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: stach122 » 5 sie 2019, o 18:00

Tak tylko GPP ponosi tak duma że nawet nie chodzi czy mają problem czy nie. Oni tego po prostu nie napiszą i zostawią setke osób bez odpowiedzi. Łaskawie jedynie co robią to ciągną ,,w sowim czasie" albo jak wcześniej napisałem ,,projekt nie porzucony, ale nie ruszony X czasu". Wole prosto z mostu usłyszeć żę ,,nie zrobliśmy bo nam sie nie chciało i nie zrobimy" po problemie. No i co innego wrzuć totalne ochłapy z transalatora a co innego wrzucić niedokończone ale sensownie zrobione spolszczenie. Rozumiem czas dla rodziny itd ale trudno poswiecić 5 minut w miesiącu i napisać aktualny status ze ,,nic nie zrobiono"

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 5 sie 2019, o 18:39

Czego ty od nich wymagasz człowieku... Do takich czynów trzeba mieć honor i godność człowieka, a jak wszyscy wiemy Norek nie ma ani jednego, ani drugiego

benek1267
Posty: 6
Rejestracja: 7 sie 2019, o 15:05

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: benek1267 » 7 sie 2019, o 15:23

Hej , w trakcie misji "Sledge: bitwa o pustkowia " , przy wejściu do lokacji Headstone mine , niestety wyrzuca mnie do pulpitu z błędem(załączam poniżej). Dodam , że w wersji niespolszczonej wszystko uruchamia mi się normalnie. Poza tym wszystko póki co działa ok.
Przechwytywanie.JPG

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 7 sie 2019, o 15:43

Dzięki. Dobre info. Myślę, że zdołam szybko namierzyć. :)

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 7 sie 2019, o 16:22

Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. Dobra jest taka że udało mi się nawiązać kontakt z Norkiem, a zła że trochę nas zwyzywał od buców i chce rozmawiać z tobą bo cytuję "Jeśli już, to rozmowy mogę prowadzić z nim, nie z pośrednikiem". Więc pisz do niego na Discordzie (bo tam najłatwiej) puki jest skory do współpracy.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: Norek » 7 sie 2019, o 16:30

Nie wiem, w czym tkwił problem, żeby pisać do mnie bezpośrednio tutaj czy na FB.
Dla jasności - widzę, co wypisujecie obaj i jak inaczej można to określić? Jeden mnie obraża, drugi ma się nie wiadomo za kogo. Po wpisach jose77 wygląda, jakby przebywanie tutaj nie sprawiało mu jakiejkolwiek przyjemności, więc po co tu jest? Wystarczy przeczytać jego wpisy, żeby odnieść takie wrażenie. Skory do współpracy? Tak, ale nie z kimś takim, więc dziękuję za wszelkie próby nawiązania ze mną kontaktu.
Jak radziłem w innym wątku - jeśli uważacie, że to wszystko jest takie hop siup, to zachęcam do założenia swojej grupy, zwerbowaniu tłumaczy i działania z pełną mocą.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości