[PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 11 mar 2020, o 09:44

Takiego obrotu spraw się nie spodziewałem. A jak idą prace nad resztą dodatków?

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 11 mar 2020, o 21:07

Prace nad DLC3 rozpoczęte, jest dość spore. Termin ukończenia nieznany i czy w ogóle będzie koniec. Spolszczenie DLC2 powstało dość spontanicznie, właściwie to zrobił je w tajemnicy george173, a potem poszła kosmetyka, która się trochę rozrosła. :)

Nic nie obiecujemy, ale działamy.

Borderlands 2 stoi, jest tam więcej pracy niż myślałem...

KucKK
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2019, o 16:07

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: KucKK » 12 mar 2020, o 03:04

Świetna robota. Z drobnych błędów jak na razie, to gdy zaczynamy rundę wyskakuje "zaczynać" zamiast zacznij, i na ekranie modyfikatorów nie wyświetla się "Ś" oraz przy okazji zrzutu "pośpiesz się" jest przez "s"
1.png
2.png
3.png

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 132
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: patrxgt » 6 kwie 2020, o 19:11

Jak idzie proces polonizacji? Doczekamy się spolszczenia do reszty dodatków jeszcze w tym miesiącu?

medonix
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2013, o 18:47

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: medonix » 20 kwie 2020, o 11:29

Naprawdę świetna robota, wreszcie ktoś podjął temat na poważnie i zrobił jedno duże spolszczenie z tego co było do tej pory przy tym wprowadzając wiele ulepszeń. Dzięki wielkie za wykonaną pracę i kibicuję reszcie DLC choć zdaję sobie sprawę ile czasu to pewnie zajmie i ile z tym będzie pracy.

Mimo wszystko myślę, że po tylu latach od wydania jedynki, nie ma aż tak dużej presji i projekt w swoim czasie dojdzie do skutku a nawet jeżeli nie to i tak wykonana do tej pory praca jest niesamowita. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki.

Guanabana
Posty: 5
Rejestracja: 1 maja 2020, o 11:02

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: Guanabana » 1 maja 2020, o 11:11

Mam pewny problem tylko nie jestem pewien czy to wina spolszczenia czy po prostu wersji Enchanced, która być może jest zepsuta. Problemu nie ma gdy gram sam. Jednak gdy ja dołączam do gry znajomego lub on dołącza do mojej to druga osoba (ta co dołącza) nie widzi postaci niezależnych, skrzyni, wrogów, wszelkiej maści animacji. Wiecie jak to rozwiązać?

Wiem, że trochę nie na temat tego forum, ale chcę się upewnić czy wy po wgraniu tego spolszczenia też tak macie? Czy może na wersji angielskiej też tak jest?

Samurai GabeN
Posty: 2
Rejestracja: 7 maja 2020, o 13:03

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: Samurai GabeN » 7 maja 2020, o 13:07

Dokładnie ten sam problem mój znajomy gra ze spolszczeniem sam używam wersji angielskiej i teraz takie coś, niewidzialne skrzynie jak dołączam do niego ale to na DLC Island of Doctor Ned jak ja jestem hostem to inny bajer on ma out do main menu. Sam zainstalowałem spolszczenie i to samo nie widzialne skrzynie, co ciekawe podstawowa wersja gry udało się przejść całą ale na tym DLC something is not right,

Guanabana
Posty: 5
Rejestracja: 1 maja 2020, o 11:02

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: Guanabana » 9 maja 2020, o 23:43

Po tym co napisał Samurai GabeN wywaliłem wszystkie pliki spolszczenia i przeprowadziłem weryfikację plików steam. Na angielskiej wersji problem nie występuje. Niestety to spolszczenie powoduje wyżej wymieniony problem (tj. na singlu jest OK, a w multi nie widać większości obiektów w tym wrogów).

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 10 maja 2020, o 10:05

Hej, dzięki za wskazanie problemu. Przyjrzymy się temu.

Może to problem kompatybilności lokacji, tzn w spolszczeniu są inne (przetłumaczone) niż w wersji oryginalnej. Może aby 2, 3 czy 4 osoby mogły grać w coopie na spolszczeniu muszą mieć je wszyscy zainstalowane... może?!

I nie trzeba wywalać plików by odpalić wersję oryginalną.

Pozdrawiam

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: [PC] Borderlands GOTY/Enhanced

Postautor: jose77 » 10 maja 2020, o 15:17

Stworzyłem pliczek wsadowy do testów. Opcja 3 nieprzetestowana.

https://drive.google.com/open?id=1v32ov ... Az0dmMT1Jt

Plik należy zamienić z tym w folderze ...BorderlandsGOTYEnhanced\Binaries\Win64\


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 8 gości