The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
ezshade
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2019, o 23:41

The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: ezshade » 17 gru 2019, o 23:59

Witam!

Ok. 3 miesiące temu Epic Games Store wypuściło wersję TWD : Definitive series. Projekt ten opiera się na zebraniu wszystkich części TWD w jedno, oraz ich graficzne odświeżenie.

W zasadzie każdy z sezonów został przetłumaczony na łamach forum do osobno wypuszczanej gry. Dlatego zrodziło mi się pytanie ( które jest ze względu na zakup tej wersjii). Czy obecnie trwają pracę nad wypuszczeniem zbiorczego spolszczenia do wyżej wymienionej wersjii?

Vantos
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2018, o 10:02

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: Vantos » 18 gru 2019, o 09:09

Jeszcze nie ukończyli prac nad The Final Season więc wątpie że maja jakiekolwiek plany co do tego.

kameleonss
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2020, o 22:38

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: kameleonss » 4 sty 2020, o 22:43

Czy da się wersję Epic Games Store gry TWD:Definitive series spolszczyć za pomocą tłumaczeń do pojedynczych sezonów z GrajPoPolsku.pl? Bo w folderze z grą nie mam folderu Pack do którego powinienem wrzucić tłumaczenie. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Mation95
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, o 11:51

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: Mation95 » 23 lut 2020, o 12:03

Podpinam się pod pytanie. Sam próbowałem coś kombinować, ale jedyne co udało mi się osiągnąć, to... brak jakichkolwiek napisów. Byłoby dużo łatwiej, gdyby każda gra miała swój folder, ale niestety tak nie jest. W sumie się dziwie, że się za to GPP nie weźmie w pierwszej kolejności, skoro tak naprawdę prawie wszystko jest już przetłumaczone i wystarczy tylko ogarnąć to na tę wersję, ale skoro nawet nie wiedzieli, że ich spolszczenie do TWAU działa na Epicu, a odkryła to randomowa dziewczyna na YT (a i tak ogarnięcie tego było proste) to już mnie to nie dziwi.

ZofenFBK
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, o 11:31

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: ZofenFBK » 23 lut 2020, o 21:02

Najpierw niech skończą spolszczenie do TWD:TFS którego wyczekuję bardzo, a potem się zobaczy co z Definitive series.

mateuszanierusza
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2021, o 14:06

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: mateuszanierusza » 15 lis 2021, o 14:11

No to TWD The Final Season skończony, mam nadzieje że teraz zajmą się TTDS bo ta gra leży na moim koncie a jej nie ruszę póki spolszczenie nie wyjdzie :/
Bardzo wyczekuje spolszczenia.

WROX
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, o 16:27

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: WROX » 28 gru 2021, o 16:29

Cos wiadomo o pracach na jakim etapie są lub cos ??

adamg111
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2022, o 10:51

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: adamg111 » 12 mar 2022, o 10:52

wiadomo coś o postępach w tłumaczeniu czy może jednak zrezygnowano z tego ?

Awatar użytkownika
AwwBurnPL
Posty: 117
Rejestracja: 26 mar 2014, o 16:11

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: AwwBurnPL » 17 mar 2022, o 15:47

Nie mogli zrezygnować, skoro nie podjęto w tym temacie żadnych prac.

Prawy
Posty: 20
Rejestracja: 7 maja 2022, o 09:25

Re: The Walking Dead :The Telltale Defninitive Series

Postautor: Prawy » 7 maja 2022, o 09:28

Aktualnie pracuje sam nad spolszczeniem TWD Definitive Series.

Na ten moment spolszczone jest menu ładowania, menu główne, menu sezonów, cały the final season i the frontier. Zostało jeszcze S1+400 dni, S2, michonne i w zasadzie koniec. Jest to jedynie tłumaczenie tekstu, nie planuje spolszczać grafik itd jak to w zwyczaju mieli ludzie z grajpopolsku. Aczkolwiek projekt bazuje na ich spolszczeniach, a żeby sobie ułatwić pracę :).
Wybawiciel polskich graczy TWD: Definitive Series ;D


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości