[PC] Oxenfree

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
TraPer_Gadułko
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2021, o 14:57

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: TraPer_Gadułko » 29 wrz 2022, o 19:37

Nieco naiwnie, chociaż z pewną nadzieją, pociągnąłem temat dalej – zapytałem o wspomniany update na Steamie (https://steamcommunity.com/app/388880/d ... 919684087/) i dostałem odpowiedź:
Thanks so much for asking! At this time, these new localizations are only available in the Netflix Edition.
Może kiedyś im się odwidzi i inne platformy też dostaną ;)

INTERSTELARIUM
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2022, o 20:14

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: INTERSTELARIUM » 1 paź 2022, o 18:42

W imieniu wszystkich graczy chciałbym serdecznie podziękować serwisowi GRAJ PO POLSKU. W czasie oczekiwania na spolszczenie daliście nam coś czego nikt inny nam nie zapewnił... Nadzieję. Nadzieję na to że spolszczenie zostanie kiedyś wydane, że nie będzie to za kilka tygodni czy miesięcy ale cierpliwi na pewno się doczekają. MIELIŚCIE RACJĘ !!! :) Dziękujemy że razem z nami wytrwaliście do tego momentu i wszyscy mimo wielu przeciwności możemy cieszyć się polskim oxenfree. XD

DigitalManPL
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2019, o 14:30

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: DigitalManPL » 6 paź 2022, o 21:06

Twórcy mają wywalone na nas, niby gotowe, niby jest ale technik nie ogarnia, a lista chętnych w kolejce do pomocy stoi....

Niezmiernie szanuję że poświęcają swój czas wolny aby klepac spolszczenia, ale cholera, mogli by uczciwie komunikować...

Myślę że oje....li swoje spolszczenie Netflixowi a tu grają głupa że no kurcze technik....

Nadzieja umiera ostatnia....

INTERSTELARIUM
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2022, o 20:14

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: INTERSTELARIUM » 6 sty 2023, o 12:15

Czy ktoś potrafiłby ogarnąć sposób na zgranie z Androida plików polonizacyjnych i wgranie ich do wersji PC? Spróbowałem to zrobić jednak w folderze było tylko około 20 mb z tego co pamiętam i po podmianie gra niestety nie była po polsku.

CLOOD9
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, o 19:29

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: CLOOD9 » 10 sty 2023, o 14:18

Swoją drogą:
- olewanie od zeszłego maja wszystkich, którzy czekają
-zero odpowiedzi
-w międzyczasie pojawienie się wersji Netflix, która jest już w naszym ojczystym języku
Wnioski można wydedukować samemu, tak jak już jeden kolega nade mną napisał : )

wasikuss
Posty: 34
Rejestracja: 15 lis 2021, o 23:50

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: wasikuss » 10 sty 2023, o 17:30

Wyciągnięcie tłumaczenia z APK i wgranie do PC jest możliwe ale wymaga trochę pracy. Można to zrobić jednym ze sposobów:
- z pomocą UABE wyeksportować dumpy, połączyć z tym co jest w tej chwili lub napisać oryginalne dane
- napisać apkę co zrobi to powyższe i będzie można odpalać przy każdej aktualizacji jeśli zajdą zmiany

przed chwilą sprawdzałem

DigitalManPL
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2019, o 14:30

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: DigitalManPL » 10 sty 2023, o 22:25

Wyciągnięcie tłumaczenia z APK i wgranie do PC jest możliwe ale wymaga trochę pracy. Można to zrobić jednym ze sposobów:
- z pomocą UABE wyeksportować dumpy, połączyć z tym co jest w tej chwili lub napisać oryginalne dane
- napisać apkę co zrobi to powyższe i będzie można odpalać przy każdej aktualizacji jeśli zajdą zmiany

przed chwilą sprawdzałem
Ejj to byś zrobił tutorial lub jakiś instalator :)

INTERSTELARIUM
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2022, o 20:14

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: INTERSTELARIUM » 2 mar 2023, o 23:42

(*) spolszczenie 😢

CLOOD9
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, o 19:29

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: CLOOD9 » 20 kwie 2023, o 23:00

Z szacunku do osób oczekujących moglibyście chociaż podać jakieś info xd

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Oxenfree

Postautor: mziab » 21 kwie 2023, o 20:05

Sytuacja wygląda tak: parę miesięcy temu napisałem nowe narzędzia, które zastępują te napisane przez poprzedniego technika i działają poprawnie z najnowszym buildem gry, który poprzerzucał teksty do innego formatu. Wstawianie tekstu działa, grafiki nie były tłumaczone, ale ich wstawienie nie jest problemem. Wygląd polskich znaków w paru fontach przydałoby się poprawić, ale to zwykłe ttfy, więc też nie powinno być z tym problemu. W aktualizacji gry doszły jakieś drobne teksty do dotłumaczenia, ale generalnie projekt stanął z powodu braku rąk do korekty i testów.

Oto parę szybkich zrzutów ekranu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję, że w końcu coś ruszy z korektą i testami albo znajdzie się ktoś, kto nas wspomoże. Stara gwardia niestety jest zajęta pracą i zwykłym życiem. Też boli mnie nieco fakt, że w większości ukończony projekt leży w szufladzie tyle czasu, ale cóż... Ostatnio ja najbardziej naciskam, żeby ten projekt ruszył. Zresztą podobnie jest w przypadku I Have No Mouth, And Must Scream.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości