[PC] NieR: Automata

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
MarkosBoss
Posty: 41
Rejestracja: 2 kwie 2016, o 10:44
Kontakt:

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: MarkosBoss » 1 wrz 2021, o 20:21

Ciąg dalszy zgłaszania drobnych błędów (sorry za spam, ale edytuję na bieżąco i wprowadzają mi limit edycji):
Obrazek
Tu brakuje chyba literki k w drugim wyrazie "Ale tak". Tak to zdanie ma więcej sensu.

I kolejny brakujący przecinek przed ", który":
Obrazek

Oraz brakujący przecinek przed ", by" tutaj:
Obrazek
i tutaj:
Obrazek

A tutaj brakuje "ch" w słowie "jakichś":
Obrazek

I znów zawieruszył się przecinek, przed ", których dotknie":
Obrazek

Tu z kolei są dwie rzeczy:
Obrazek
Po pierwsze: brakuje literki l w wyrazie "pierwsza klasa".
Po drugie: nieprawidłowa odmiana wyrazu "skaner". "Nawet jak na [kogo? co?] skaner."

masagrator
Posty: 45
Rejestracja: 24 gru 2018, o 20:05

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: masagrator » 29 paź 2022, o 13:30

Pracowałem nad portem twojego spolszczenia do wersji na Switcha. Wszystko wydaje się już działać. Jednak czekam aż ktoś z mojego serwera potwierdzi, że da się grę przejść, bo niestety tłumaczenie ma bardzo wiele bolączek i musiałem sobie darować dalsze granie ze spolszczeniem.

Robiłem sobie rozpiskę, którą można podejrzeć tutaj:
https://github.com/masagrator/NierAutom ... ll/4/files

Zignoruj globale z corehap, ponieważ po prostu zapomniałem je dodać na początku.

Korektę robiłem po łebkach. Pewnie część z moich propozycji brzmi równie sztucznie. :D
Wiem, że z niektórymi zmianami się niepotrzebnie pospieszyłem (jak "Zbieranie wywiadu" na "Pozyskiwanie danych"), więc bierz to co uważasz za stosowne.
Jedyne na co chcę szczególnie zwrócić uwagę to na źle przetłumaczone zdanie M6010_S0020_G0530_300_op w quest/qb40_ff6d92e9_scp oraz brak konsekwencji pani/ty.

VusKota
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2023, o 19:41

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: VusKota » 31 sie 2023, o 19:49

Cześć. Chcę przetłumaczyć grę na język ukraiński, ale nie wiem, jak uzyskać tekst i czcionkę do tłumaczenia. Czy ktoś może mi w tym pomóc?

Awatar użytkownika
r00t0
Posty: 52
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 16:28

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: r00t0 » 31 sie 2023, o 21:14

Cześć. Chcę przetłumaczyć grę na język ukraiński, ale nie wiem, jak uzyskać tekst i czcionkę do tłumaczenia. Czy ktoś może mi w tym pomóc?
Hej, narzędzia są dostępne do pobrania na github wraz z kodami źródłowym, do czcionek to różnie, ale chyba też coś powinno być.

Opal
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2024, o 19:01

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: Opal » 13 lut 2024, o 17:35

Witam. I jak tłumaczenie na switcha?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości