[PC] NieR: Automata

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: patrxgt » 5 sty 2021, o 04:39

Wersja 0.96:
https://drive.google.com/file/d/1_UHX0J ... sp=sharing

Ech, wiedziałem, że za wcześnie na wersję finalną. Wyświetlanie pochylonych polskich znaków w opowiadaniach nie pykło. W załączniku widać na czym polegała różnica.

Poza tym, przejrzałem już około połowy tekstów - głównie opisów, tekstów lore, itd. Udało się znaleźć (i poprawić) trochę błędów.
Wiesz co jest najśmieszniejsze? Że ty bardziej przejmujesz się nad poprawą i dopieszczeniem tego tłumaczenia, niż twórcy nad zrobieniem poprawnego portu PC...

Awatar użytkownika
SynSpawacza
Posty: 15
Rejestracja: 12 cze 2020, o 13:08

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: SynSpawacza » 21 sty 2021, o 20:06

Wersja 0.97
https://drive.google.com/file/d/1-mO1hA ... sp=sharing

W międzyczasie do projektu dołączył korektor i poprawionych zostało sporo błędów.

Uranus( ͡° ͜ʖ ͡°)
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2021, o 22:42

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: Uranus( ͡° ͜ʖ ͡°) » 3 lut 2021, o 22:49

No proszę nie wiedziałem nawet że projekt ruszył, dobrze może teraz więcej osób zainteresuje się tą grą bo jest to jedna z najlepszych historii growych ostatnich lat. Sam też chętnie ogram jeszcze raz ze spolszczeniem ale to już może po tym jak ogram remastera replicanta :D(swoją drogą jakieś plany żeby w przyszłości replicanta spolszczyć? - głupio zadawać takie pytania w tym momencie ale głupio oczekiwać od głupka mądrych pytań :D)

ste100
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2020, o 17:17

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: ste100 » 18 lut 2021, o 13:57

Wczoraj ukończyłem Automatę po raz kolejny na zakończeniach ABCDE... wybitna gra.
Do autora spolszczenia: raz jeszcze DZIĘKUJĘ.

A teraz pytanie za milion punktów: czy planujesz spolszczyć NieR Replicanta po kwietniowej premierze ?

wajdzik83
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2020, o 11:42

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: wajdzik83 » 19 lut 2021, o 19:21

Wczoraj ukończyłem Automatę po raz kolejny na zakończeniach ABCDE... wybitna gra.
Do autora spolszczenia: raz jeszcze DZIĘKUJĘ.

A teraz pytanie za milion punktów: czy planujesz spolszczyć NieR Replicanta po kwietniowej premierze ?
I jak się grało? Spokojnie na tej wersji spolszczenia można pograć??

Awatar użytkownika
Mayumi
Posty: 21
Rejestracja: 1 mar 2016, o 20:22

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: Mayumi » 19 lut 2021, o 23:00

Ach, jakże się cieszę, że to spolszczenie powstało. Wielkie podziękowania w stronę autora, bo zawsze chciałam zagrać w tę grę, ale jakoś mi się zwlekało. I dobrze, bo po polsku będzie wygodniej. Najchętniej bym już zagrała, ale skoro nadciąga NieR Replicant w nowszej wersji to wolę pierw zagrać w tego pierwszego NieRa. Mam nadzieję, że spolszczenie będzie działało za kilka miesięcy i nie wywali żadnej aktualizacji. Jeszcze raz - pokłony! <3

ste100
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2020, o 17:17

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: ste100 » 21 lut 2021, o 18:10

I jak się grało? Spokojnie na tej wersji spolszczenia można pograć??
Spolszczenie rewelacyjne. Nie wiem ile osób było w to zaangażowanych ale robota pierwsza klasa - szczerze nie natknąłem się chyba na żaden błąd, a zrobiłem pełne przejście zakończenia ABCDE.

fenf
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2014, o 13:53

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: fenf » 5 mar 2021, o 23:32

Przymierzam się do zagrania w Niera, szykuje się w najbliższym czasie aktualizacja spolszczenia czy raczej nie i brać się do gry?

ste100
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2020, o 17:17

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: ste100 » 8 mar 2021, o 09:29

Jeżeli jeszcze nie grałeś w Automatę to teraz nie graj - poczekaj na Replicanta który wychodzi za miesiąc.
Replicant dzieje się przed Automatą i w Automacie spotkasz pewne osoby z Replicanta... o wiele lepsze doświadczenie gdy już wiesz kim oni są i jakie mają/mieli znaczenie w kontekście całej historii.

jesiotr
Posty: 21
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 10:44

Re: [PC] NieR: Automata

Postautor: jesiotr » 8 mar 2021, o 10:44

@ste100 "Jeżeli jeszcze nie grałeś w Automatę to teraz nie graj - poczekaj na Replicanta który wychodzi za miesiąc." - Mam bardzo złe przeczucia co do tego nowego projektu. Przeczytałem info, że nowy producent chce pozmieniać muzykę. W tej grze (oryginale) muzyka jest arcydziełem ze zjawiskowym głosem Emily Evans. Jeśli chcą grzebać w czymś co nie powinno być ruszane nigdy - to czarno widzę co zrobią z resztą. Rzecz jasna przyglądam się temu rimejkowi ale bez entuzjazmu. Póki co polecam to:
https://allegro.pl/oferta/mega-zestaw-p ... 9843112517
oraz to:
https://allegro.pl/oferta/nier-ps3-nowa ... 0441898529


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości